2017 yılında başarıdan başarıya koşan Flipper Spor Kulübü, 2017’yi yine şampiyonluklarla uğurladı. Flipper Spor Kulübü 30 Aralık 2017 tarihinde Muratlı’da yapılan Tekirdağ Gençler ve Büyükler İl Seçmesinden 5 Altın, 2 Bronz madalya ile döndü.

ŞAMPİYONADAN 7 MADALYA İLE DÖNDÜLER
Flipper Spor Kulübü başarıdan başarıya koştuğu 2017’yi yine Şampiyonluklarla uğurladı. Tekirdağ Gençler ve Büyükler İl Seçmesi 30 Aralık günü Muratlı’da yapıldı. Şampiyonaya 6 sporcuyla katılan Flipper Spor Kulübü 5 Altın 2 Bronz Madalya ile yine zirvedeydi. Hem Gençlerde hem Büyüklerde yarışan tecrübeli sporcu Nilay Gürbüz 2 Altın birden kazanırken Yıldızlarda kürsülerden inmeyen ve Gençlerde ilk defa yarışan Dünya Şampiyonumuz Azra Çavuş, Avrupa ikincimiz Oğuz Tokgöz ve başarılı sporcumuz Beste Der Altın madalya kazandılar. Yeni sporcularımız Oğuzhan Harman ve Barış İlbaşımız’da bronz madalya kazanarak kürsüde yerlerini aldılar.
“2018’E İYİ BİR GİRİŞ YAPMAK İSTİYORUZ”
Turnuvayı ve 2017 yılını değerlendiren Flipper Spor Kulübü Milli Antrenörü Uz. Dr. Oğuzhan Tokgöz şunları ifade etti:
“Sezonun son turnuvasını da güzel bir şekilde tamamladık. 10-14 Ocak Antalya Gençler Türkiye Şampiyonasına 6 sporcumuzla katılacağız. Özellikle Yıldızlarda çok başarılı olup bu sene Gençler kategorisine geçen sporcularımız ile 2018’e de güzel bir giriş yapmak istiyoruz. Daha sonra 24-28 Ocak Büyükler Türkiye Şampiyonası, 6-9 Şubat Avrupa Kulüpler Şampiyonası ve 10-14 Şubat Turkish Open açık turnuvası ile yoğun maç trafiğimiz devam edecek.
 FLİPPER 2017’DE 30 TURNUVADA 104 MADALYA KAZANDI
2017 bizim için hedeflerimize ulaştığımız yıl oldu. 30 turnuvada yarışan 183 sporcumuz 51 Altın, 22 Gümüş ve 31 Bronz madalya kazandı. Hem Avrupa Hem Dünya Şampiyonasında Milli Takım Antrenörü olarak görev alırken 5 sporcumuz 7 kere Milli takımlarımızda yer aldılar. Tekirdağ’a Dünya Şampiyonluğu ve Dünya İkinciliği kazandırdık, 1 Avrupa İkinciliği, 1 Uluslararası Şampiyonluk, 2 Uluslararası İkincilik, 1Uluslar arası Üçüncülük,1 Avrupa beşinciliği, 1 Balkan Beşinciliği, 4 Türkiye Şampiyonluğu, 2 Türkiye İkinciliği, 1Türkiye Üçüncülüğü, 28 Tekirdağ Şampiyonluğu ve birçok bölge derecesi ilk anda sayabildiğimiz başarılarımız.
“2018’DE BAŞARILARIMIZI ARTTIRARAK DEVAM ETTİRMEK EN BÜYÜK DİLEĞİMİZ”
Sayarken bile yorulduğum bu başarıları elde etmek için sıcak-soğuk demeden sınav-hastalık bahane etmeden çalışan sporcularımla gurur duyuyorum. Çocuklarına her türlü desteği veren velilerime çok teşekkür ederim. Alttan gelen yeni neslimizle beraber 2018’de de başarılarımızı arttırarak devam ettirmek en büyük dileğimiz.”