Yıldızlar Taekwondo İl Seçmesi 12-14 yaş grubu 100’e yakın sporcunun katılımıyla 26 Mayıs Pazar günü Tekirdağ İsmet İnönü Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Antrenörler Oğuzhan Tokgöz ve Cihan Duman yönetiminde seçmelere 7 sporcusu ile katılan Flipper Spor Kulübü 3 Altın, 2 Gümüş Madalya ile yine zirveye yerleşti.

FLİPPER YILDIZLARI MADALYALARI TOPLADI
Yıldızlar Taekwondo İl Seçmesi 12- 14 yaş grubu, 100’e yakın sporcunun katılımıyla 26 Mayıs Pazar günü Tekirdağ İsmet İnönü Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Antrenörler Oğuzhan Tokgöz ve Cihan Duman yönetiminde seçmelere 7 sporcusu ile katılan Flipper Spor Kulübü 3 Altın, 2 Gümüş madalya ile yine zirveye yerleşti.
“KEŞKE BİRAZ DESTEK OLSA”
Flipper Spor Kulübü Milli Antrenörü Uz.Dr.Oğuzhan Tokgöz şunları ifade etti:
“Miniklerimizden sonra Yıldızlarımız da madalyaları topladılar. 2019 İl seçmelerinde şu ana kadar yarışan 57 sporcumuzla 19 Altın, 14 Gümüş,10 Bronz madalya kazandık. Tekirdağ’da her zaman zirvedeyiz. Bu başarılar Türkiye’ye de yansıyor.2019 Ulusal maçlarda şuana kadar yarışan 31 sporcumuzla 7 Altın, 7 Gümüş, 3 Bronz madalya kazandık. Haziran sonu yapılacak ‘Minikler Türkiye Şampiyonası’ ve Temmuz Başı yapılacak ‘Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda Yeni Türkiye Şampiyonlukları ve Madalyalar için yarışacağız. Ama her zaman dediğim gibi keşke biraz destek olsa! Biz yine de Saray’ın ve Tekirdağ’ın ismini duyurmaya devam edeceğiz.”
Altın Madalya Kazanan Sporcular: 29kg Zeynep Nisa Hacıoğlu, 33kg Şeyma Elif Hacıoğlu, 57kg Efe Balvan
Gümüş Madalya Kazanan Sporcular: 33kg Gülbahar Dumancı, 55kg Ekin Savaş