Gazdaş Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Saray’da açtığı hizmet binası ile abonelik işlemlerini başlattı. Hamam Sokak’ta(Esnaf Odası’nın yanı) faaliyete başlayan İşletme Müdürlüğü’nde abonelik işlemlerini gerçekleştiren GAZDAŞ, 2017 yatırımları kapsamında Saray’da 4 caddede ve 24 sokakta bulunan dairelerin ve dükkânların aboneliğini yapacak.

Gazdaş Saray’da açtığı işletme müdürlüğü ile Saraylıların merakla beklediği doğal gaz abonelik işlemlerini başlattı. Pazartesi günü itibarıyla başlayan abonelik işlemleri için vatandaşlar Hamam Sokak’ta(Esnaf Odası’nın yanı, Belediye binasının arkası) bulunan İşletme Şefliğine giderek bilgi almaya başladılar.
HANGİ CADDE VE SOKAKLARA GAZ VERİLECEK
Gazdaş ayrıca, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. yaptığı duyuru ile 2017 yılı içerisinde Saray’da doğalgaz vereceği cadde ve sokakları açıkladı. 2017 yılı yatırımları kapsamında Saray’da iki mahallede ( Pazarcık Mahallesi ve Yeni Mahalle) doğalgaz akışının sağlanacağını açıklayan Gazdaş, bu iki mahallede 4 caddeye ve 24 sokağa doğalgaz vereceğini duyurdu. İşte Gazdaş’ın 2017 yatırımları kapsamında Saray’da doğalgaz vereceği Cadde ve Sokaklar:
PAZARCIK MAHALLESİ:
Ayvacık Caddesi, Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesi, Güneş Caddesi, Orta Caddesi, Bilge Sokak, Civan Sokak, Çimen Sokak, Damla Sokak, Defne Sokak, Destan Sokak, Ekin Sokak, Fulya Sokak, Gül Sokak, Gülçay Sokak, Hayal Sokak, Karanfil Sokak, Köknar Sokak, Manolya Sokak, Perçin Sokak, Sedir Sokak, Selvi Sokak, Şahin Sokak, Türkoğlu Sokak.
YENİ MAHALLE:
Berkay Sokak, İpek Sokak, Kayrak Sokak, Kore Gazisi Kadri Metin Sokak, Kumru Sokak.