Flipper Spor Kulübü, 2018 yılının 3. Dönem Kuşak Sınavını 6 Ekim Cumartesi günü yaptı. Saray Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fehmi Çüren ve kalabalık bir izleyici topluluğu önünde öğrendiklerini velilere gösterme fırsatı bulan ve yapmaları gereken hareketleri başarıyla yapan 25 minik sporcu, gösteri maçlarında da yaptıkları hareketlerle alkışları topladılar ve sınavlarını başarıyla tamamladılar.
MİNİK SPORCULAR KUŞAK SINAVINI BAŞARIYLA TAMAMLADILAR
2018 Yılının 3. dönem Kuşak Sınavı 6 Ekim Cumartesi günü Flipper Spor Kulübü’nde yapıldı.  Saray Spor İlçe Müdürü Fehmi Çüren ve kalabalık bir izleyici topluluğu önünde öğrendiklerini velilerine gösterme fırsatı bulan ve yapmaları gereken hareketleri başarıyla yapan 25 minik sporcu, gösteri maçlarında da yaptıkları hareketlerle alkışları topladılar ve sınavlarını başarıyla tamamladılar.
“FLİPPER SPOR KULÜBÜ’NÜN BAŞARILARI İLE GURUR DUYUYORUZ”
Sınava katılan Saray İlçe Spor Müdürü Fehmi Çüren Minik sporculara yeni kuşaklarını verdi. Flipper Spor Kulübü’nün başarıları ile gurur duyduklarını belirten Saray İlçe Spor Müdürü Fehmi Çüren, her zaman yanlarında olduklarını ve ellerinden gelen desteklerinin süreceğini söyledi.
“TEK HEDEFİMİZ ARALIK AYINDA KÜRSÜYE ÇIKMAK, MARŞIMIZI SÖYLETMEK”
Kuşak sınavını değerlendiren Flipper Spor Kulübü ve Milli Takım Antrenörü Uz. Dr.Oğuzhan Tokgöz şöyle konuştu:
“2018’in son Kuşak Sınavını da yaptık. Minik sporcularımız hak ettikleri yeni kuşaklarını aldılar. İleride bu sporcularımızdan da yeni şampiyonlar Milli Sporcular çıkacak. Müsabık kadromuz daha da kalabalıklaştı. Salonumuza sığmaz olduk. Bu yüzden Kapalı Spor Salonunda da ek antremanlara başladık. İlçe spor Müdürümüz Fehmi Çüren’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.  Her zamanki gibi çocuklarının sonuna kadar yanında olan velilerim teşekkürü çok hak ediyorlar. 2018 çok güzel geçti. Sporcularımız her kategoride hem Türkiye’de hem uluslararası arenada şampiyonluklar ve dereceler aldılar. Şimdi tek hedefimiz Aralık ayında iki sporcuyla katılacağımız İspanya’daki Avrupa Şampiyonasında Kürsüye çıkıp, İstiklal Marşımızı söyleterek Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. İnşallah bu gurur yine hep beraber yaşarız.”