REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saray Gazetesi

Genç Parti Saray’da ben de varım dedi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Genç Parti Saray’da ben de varım dedi
908
15 Haziran 2019 - 15:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cem Uzan tarafından 23 Ağustos 2002 tarihinde kurulan ve 4 ay sonra girdiği genel seçimlerde aldığı yüzde 7.25 oy oranıyla dikkatleri üzerine çeken Genç Parti, teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Saray İlçe Kongresini gerçekleştirdi. Bugün saat 13.00’de Ünlü İnşaat Emlak Ofisi’nde gerçekleşen kongrede, 13 üyenin oyunu alan Vedat Ünlü Genç Parti Saray İlçe Başkanı olarak seçildi.

Genç Parti Genel Başkanlığına 7 Mayıs 2018 tarihinde Ankara’da Green Park Otel’de yapılan Olağanüstü Büyük Kongre ile yeniden seçilerek siyasete dönüş yapan Cem Uzan, partisinin teşkilatlanma çalışmalarını da sürdürüyor.
TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARI SARAY’DAN BAŞLADI
Ülke genelinde tekrar teşkilatlanmaya başlayan Genç Parti, Saray İlçe Kongresini bugün saat 13.00’de Ünlü İnşaat Emlak Ofisi’nde gerçekleştirdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede divan heyetinin belirlenmesinin ardından faaliyet ve mali raporlar okunarak ibra edildi.
HEDEFİMİZ GENÇ PARTİ’Yİ İKTİDARA TAŞIMAKTIR
Siyasi konuşmalar bölümünde ilk konuşmayı yapan Genç Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Atay, şunları ifade etti:
“Genç Parti Tekirdağ’daki teşkilatlanma çalışmalarına Saray’da start veriyor. Kısa sürede Tekirdağ’ın bütün ilçelerinde kongrelerimizi yapacağız. Hedefimiz Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde teşkilatlarımızı ayağa kaldırmak ve Genç Parti’yi iktidara taşımaktır.”

BU HASRET BİTECEK TÜRKİYE’NİN ÖNÜ AÇILACAK
Atay’ın ardından söz alan Genç Parti Tekirdağ İl Sekreteri Aydın Armağan, şöyle konuştu:
“Ekonomik ve politik olarak sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. İktidarın bunun sebebi dış güçler dese de bu gerçeği yansıtmıyor. Yaşanan sıkıntılar iktidarın acizliğinden, zaaflarından ve basitliğinden kaynaklanıyor. Bugüne kadar hep bekledik. Genel Başkanımız Cem Uzan yeniden ülkeye dönüp partinin başına geçeceğini, ekonomik ve politik düzenlemelerini yeniden ele alacağını açıkladı. Bizim amacımız Atatürk İlkelerine bağlı bir şekilde, Genel Başkanımızın direktifleri doğrultusunda partimizi şahlandırmaktır. Cem Uzan’ın dediği gibi bu hasret bitecek Türkiye’nin önü açılacak.”
VEDAT ÜNLÜ 13 OYLA İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ
Siyasi konuşmaların ardından ilçe kongresinde seçimlere geçildi. Tek liste ile gerçekleşen seçimde 13 üyenin oyunu alan Vedat Ünlü Genç Parti Saray İlçe Başkanı olarak seçilirken, Yönetim Kurulu Gülüfer Sağır, Hasan Sağır, Salim Öztürk, Mustafa Özkavlak, Canan Gazi, Feviz Gazi ve Ayhan Nadir’den oluştu.
Genç Parti Saray İlçe Başkanı Vedat Ünlü seçimlerin ardından yaptığı konuşmada kongreye katılan herkese teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.