Saray’daki gençleri siyasal alanda daha görünür kılmak için yola koyulan Genç Siyasiler Grubu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir çalışma başlattı. Engelli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için ‘Mavi Kapak’ kampanyası başlatan Genç Siyasiler, ilçenin farklı yerlerinde kapak toplama noktaları belirledi. Her insanın bir engelli adayı olduğunu hatırlatan Genç Siyasiler Grubu, Saray halkını kampanyaya destek olmaya davet etti.

Saray Genç Siyasiler Grubu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde anlamlı bir çalışma başlattı.
BAŞKAN ÇOBAN’I ZİYARET ETTİLER
Engelli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için ‘Mavi Kapak’ kampanyası başlatan Genç Siyasiler, hayata geçirdikleri ilk çalışmayla takdir topladı. Kampanya kapsamında Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ı ziyaret eden Genç Siyasiler, Başkan Çoban’dan kampanyaya destek istedi. Genç Siyasileri anlamlı çalışmalarından dolayı kutlayan Başkan Çoban, Saray Belediyesi’nin kampanyaya her türlü desteği sağlayacağını ifade etti.

GENÇ SİYASİLER: KAMPANYAYA DESTEK BEKLİYORUZ
Genç Siyasiler Grubu üyeleri Ayça Aygen, Nur Yurdakul, Rabia Bayraktar, Tayfun Pınar, Erhan Çavdarlı, Alper Durukan, Soner İpek, Eray Evirgen ve Selçuk Yurdakul kampanya çalışmaları kapsamında ilçenin farklı yerlerinde kapak toplama noktaları belirledi. Kampanyaya destek olmak isteyenlerin kendilerine Genç Siyasilerin Facebook sayfasından ve 0 531 666 89 50 numaralı telefondan ulaşabileceklerini ifade eden Genç Siyasiler, her insanın bir engelli adayı olduğunu hatırlatarak, Saray halkını kampanyaya destek olmaya davet etti.