19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Saray’da 100.yıla yakışır büyük bir coşku ile kutlanacak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen konserde ünlü şarkıcı Sevtuğ Kasapbaşoğlu sahne alacak. Konser ile ilgili açıklamada bulunan CHP’li Gençler, 19 Mayıs Pazar günü saat 21.00’da Atatürk Alanı’nda gerçekleştirilecek Fener Alayı ve Gençlik Konserine tüm Saray halkını davet etti.

GENÇLER EĞLENCEYE DOYACAK
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Saray’da 100.yıla yakışır büyük bir coşku ile kutlanacak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen konserde ünlü şarkıcı Sevtuğ Kasapbaşoğlu sahne alacak. Sevtuğ, birbirinden güzel şarkıları ve dans performansı ile gençlere muhteşem bir akşam yaşatacak.  Etkinlikle ilgili açıklamada bulunan CHP Saray İlçe Gençlik Kolları şunları ifade etti:
“100 yıl önce bugün, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm fermanını yok sayıp Samsun’a ayak basarak yaktığı bağımsızlık meşalesini Atatürkçü Gençler olarak taşımaya devam ediyoruz. Anadolu’da elden ele dolaşıp insanlara umut ışığı olan bağımsızlık meşalesini Halkın Saray’ında gururla taşımak için sizleri Fener Alayı ve Gençlik Konserine davet ediyoruz.”