26.7 C
Saray

Glory Saray Cafe’den örnek davranış

En Çok Okunanlar


Glory Saray Cafe engelli yurttaşlara yönelik yaptığı iki çalışmayla takdir topladı. İşaret diliyle hazırladığı video ile engellilere ‘her zaman yanınızdayız’ mesajı veren Glory Saray, Cafe’nin giriş kısmına yaptığı engelli rampası ile ilçemizdeki diğer işletmelere örnek oldu.

Glory Saray Cafe ilçemizdeki engelli yurttaşlara özel dikkat çeken çalışmalara imza attı.
GLORY SARAY İŞARET DİLİYLE SESLENDİ
Engellilerin toplumun ve sosyal hayatın içinde daha fazla yer alabilmesi için çalışma başlatan Glory Saray Cafe, işaret dili ile video hazırlayıp engelli vatandaşlara seslendi. Kafe çalışanı Büşra Balık’ın işaret dilini kullanarak hazırladığı videoda engellilere ‘her zaman yanınızdayız’ mesajı verildi. Glory Saray Cafe’nin sosyal medya hesaplarından paylaşılan video kısa sürede büyük ilgi gördü.
CAFE GİRİŞİ ENGELLİ YURTTAŞLARA UYGUN HALE GETİRİLDİ
Saray Glory Cafe’de yapılan bir diğer çalışma kapsamında kafenin girişine engelli rampası yapıldı. Bu çalışmayla birlikte tekerlekli sandalye kullanan vatandaşlar gönül rahatlığıyla Glory Saray Cafe’ye gidebilecek.
DAHA FAZLA DUYARLILIK GÖSTERMEMİZ GEREKİYOR
Bu iki anlamlı çalışma hakkında bilgi veren İşletme Sahibi Özcan Arıcan, şunları dile getirdi:
“Engelli vatandaşlarımız hayatın zorluğunu istisnasız her alanda daha fazla hissediyor. Bu zorlukları ortadan kaldırmak için hepimize önemli görevler düşüyor. Saray Glory Cafe olarak engelli vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu göstermek ve kafemizin şartlarını engelli vatandaşlarımıza uygun hale getirmek için çalışmalar yaptık. Umarım bu çalışmalar olumlu anlamda herkese örnek olur. Engelli vatandaşlarımızın yaşadığı sorunların çözüme kavuşturulmasında, Kaymakamlığımıza, Belediyemize, Siyasi Partilere ve STK’lara önemli görevler düşüyor. Hep birlikte duyarlılık gösterirsek, Saray engelli yurttaşlarımız için daha yaşanılabilir bir kent haline gelir.”

izmir escort bayan

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler