Saadet Partisi Saray Belediye Başkan Adayı Halil Gören,  yerel seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Çukuryurt, Beyazköy ve Kavacık’ta halkın sorunları dinleyen Halil Gören, “ Yerel yönetimin de genel yönetimin de en iyi yaptığı iş satmak. Elde avuçta ne varsa at sat kapat. Saadet Parti’sine oy verirsem boşa gider diye düşünmeyin. Asıl Saadet Parti’sinin dışında verdiğiniz bütün oylar boşa gider”dedi.

“HESAP VERİLEBİLİR VE ŞEFFAF OLACAĞIZ”
Saadet Partisi Saray Belediye Başkan Adayı Halil Gören, yerel seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Çukuryurt, Beyazköy ve Kavacık’ta vatandaşlarla buluşan Gören vatandaşların dertlerini dinledi. Saadet Partisi’ne oy isteyen ve 31 Mart’ta sandıkları patlatacağız diyen Halil Gören şunları ifade etti:
“ Yerel yönetiminde genel yönetiminde en iyi yaptığı iş satmak. Elde avuçta son kalan ne varsa at sat kapat. Saadet partisine oy verirsem oyum boşa gider diye düşünmeyin asıl Saadet partisinin dışında verdiğiniz bütün oylar boşa gider. Daha da kötüsü size zam haksızlık, yolsuzluk ve israf olarak geri döner. Biz belediyeyi kazandığımız zaman planlı ve programlı çalışacağız. İşi ehline vereceğiz. Yolsuzluk ve israfa geçit vermeyeceğiz. Yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Partizanlık ve ayırımcılık yapmayacağız. Kapımız, her zaman ve herkese açık olacak. Yerel ve kültürel değerleri koruyup zenginleştireceğiz. Hızlı, doğru ve estetik biçimde yapacağız. Hesap verilebilir ve şeffaf olacağız. Halkımız ile bütünleşeceğiz. Haksız rant sağlamayacağız. Merhametli ve adil olacağız.”