CHP Saray İlçe Başkan Adayı Şener Günaydı öncülüğünde, CHP Saray İlçe Kongresine hazırlanan Mavi Liste hazırladığı manifestoyu adım adım açıklamaya başladı. Mavi Listenin sosyal medya hesaplarından açıklanan manifestoya göre, Şener Günaydı’nın seçimi kazanması durumda ‘Büyük Parti, Güçlü Örgüt’ sloganıyla ‘Üye olma kampanyası’ başlatılacağı duyuruldu.

CHP Saray İlçe Kongresine sayılı günler kala Şener Günaydı öncülüğündeki Mavi Liste çalışmalarını hızlandırdı.
HER AKŞAM BİR MAHALLE ZİYARET EDİLİYOR
Kalabalık bir ekiple her akşam bir mahalleyi ziyaret eden Şener Günaydı ve ekibi, sosyal medyadan da İlçe Kongresini kazanmaları durumunda yapacaklarına dair bir manifesto paylaştı.
Mavi Liste’nin şuana kadar açıkladığı 5 madde şu şekilde:
1- Büyük parti, güçlü örgüt

Partimizin büyümesi, üye sayımızı arttırmakla ve mevcut üyeleri daha katılımcı hale getirmekle mümkündür. Bu yüzden göreve geldiğimiz zaman ‘üye olma kampanyası’ başlatacağız ve mevcut üyelerimizi her etkinlikte bir arada olmaya davet edeceğiz.
2- Her gün sokakta politika
Etkin muhalefet pratiklerinin yürütülmesi için her gün, her yerde siyaset yapacağız. Partimizin genel siyasal hattı çerçevesinde politikalarımızı tüm insanlarımıza ulaştırmak için afişimizle, pankartımızla, bayrağımızla sokakta olacağız.
3- Etkin medya ve iletişim
Gerek yazılı ve görsel basında, gerekse her geçen gün etkili hale gelen sosyal medyada hatasız, profesyonel ve hızlı haber akışını oluşturacak kanalları sağlayacağız. Düzenli parti bülteni çıkararak üyelerimizin politika yapabilmesinin önünü açacağız.
4- Profesyonel iş bölümü
Yönetimimizde yer alacak arkadaşlarımız kendi alanlarında profesyonel oldukları konularda çeşitli iş bölümleri neticesinde görevlendirilecekler. Yönetimimiz tüm üyelerimize çağrıda bulunarak katılımcı, dayanışmacı ve örnek bir çalışma yürütecek.
5- Sözümüzü yayacağız
Partimizin düzenli olarak çıkardığı yayınlar, genel okuyucu kitlesinin ulaşabileceği yerlere dağıtılacak. Gündeme dair konularda düzenli olarak yapacağımız açıklamalar broşür ve el ilanı şeklinde vatandaşlarımızın okuyabileceği yerlerde dağıtılacak.