10.7 C
Saray

Haluk Levent Ahbap Tekirdağ’la buluştu

En Çok Okunanlar

Tekirdağ’a gelen Sanatçı Haluk Levent, Genel Başkanlığını yaptığı Ahbap’ın yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi

Ahbap Tekirdağ’a gelişinde Ahbap Tekirdağ Başkanı Cansu Bina ve Ahbap Tekirdağ Şehir Başkan Yardımcısı Can Arıcılar ve Ahbap üyelerince Pastala Cafe’de karşılanan Levent, burada Ahbap Tekirdağ’ın çalışmaları ve projeleri hakkında Bina’dan gerekli bilgileri alarak Ahbap Tekirdağ ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Sözlerine “Zaman darlığım nedeniyle kısa bir süre de olsa sizlerle görüşmekten çok mutluyum. Yaptığınız çalışmaları da yakından takip ediyorum. Çalışmalarınızdan dolayı size teşekkür ederim” diyerek devam eden Levent kısa ziyaretinin ardından mekandan ayrıldı.

Bina da Levent’e öncelikle ziyareti için teşekkür ederek; “Sayın başkanım sizi Tekirdağ’da görmekten çok mutluyuz. Ahbap olarak yaptığınız değerli çalışmalarınızı takdirle karşılıyoruz. Bizler de Ahbap Tekirdağ olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kısa bir süre de olsa sizleri Tekirdağ’da ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz. Sizleri daha geniş bir vakitte Tekirdağ’da tekrardan ağırlamak isteriz. Size ve ekibinize çalışmalarında başarılar dileriz.” şeklinde konuştu.

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler