Saray Belediyesi ilçe sınırları içerisinde yeni doğum yapan annelere bebek paketi hediyesi vermeye devam ediyor. 2016 yılında başlayan ‘Hoş geldin bebek’ projesi kapsamında bugüne kadar 900 anneye  ‘Hoş geldin bebek paketi’ hediye edildi.

Saray Belediyesi, ilçe sınırları içinde dünyaya gelen bebekleri sürprizlerle karşılamaya devam ediyor.
HOŞ GELDİN BEBEK PAKETİNDE NELER VAR?
Yaklaşık 2 yıldır devam eden ‘Hoş geldin bebek’ projesi kapsamında Saray’da doğum yapan anneler, Saray Belediyesi Mavi Masaya uğrayarak paketlerini teslim alıyorlar. Bebek sahibi olma mutluluğu yaşayan ailelere içeriğinde battaniye, bebek bezi, ıslak mendil, pişik kremi, zıbın, şampuan ve Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban tarafından kaleme alınmış mektup bulunan “Hoş Geldin Bebek” paketi hediye ediliyor.
BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Son olarak geçtiğimiz günlerde kızı Mihriban Yılmaz ile birlikte Saray Belediyesi Mavi Masaya uğrayan Selin Yılmaz, “Hoş Geldin Bebek” paketini teslim aldı. Yaşadıkları mutlu süreçte Saray Belediyesi’nin kendilerini hatırlamasının çok değerli olduğunu ifade eden Selin Yılmaz, “Bu projeyi hayata geçiren Belediye Başkanımız Nazmi Çoban’a ve Mavi Masa çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.
BİN AİLEYE HOŞ GELDİN BEBEK PAKETİ ULAŞTIRDIK
“Hoş Geldin Bebek”  projesiyle ilgili açıklamada bulunan Saray Belediyesi Mavi Masa yetkilileri, “Bu proje kapsamında 2 yıl içerisinde 1000 aileye ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyemiz ilçemizin geleceği olan çocuklarımızın dünyaya merhaba dedikleri ilk andan itibaren yanlarında olmaya özen gösteriyor.  Vatandaşlarımızdan ilgi ve takdir gören bu projelerimize önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” ifadelerini kullandılar.