Özel İrmet Hospital Hastanesi  Saray, Vize, Çerkezköy ve Kapaklı’da görev yapan muhtarları iftarda ağırladı.

Perşembe günü Kapaklı Business Otel’de düzenlenen iftar yemeğine Çerkezköy Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz, Özel İrmet Hospital Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ahmet Türker, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. İrfan Tombalak, Hastane Başhekimi Dr. Hakkı Burç Baykaran, Hastane Müdürü Alper Atasoy, Hastane Müdür yardımcısı Leyla Alkan, Kurumsal Pazarlama Direktörü Emre Alkan, Kurumsal İletişim Tanıtım Pazarlama Uzmanları Burçin Biçer ve Mustafa Çayıroğlu ile Saray, Vize, Çerkezköy ve Kapaklı’da görev yapan mahalle muhtarları katıldı.
“7 KITADAN HASTALARIMIZ VAR”
İftar programının ardından kısa bir konuşma yapan Özel İrmet Hospital Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ahmet Türker şunları ifade etti:
“31 Mart seçimlerinde halkımızın takdiri ile göreve geldiniz. Bu beş yıllık dönemde hepinize başarılar diliyor, görevinizin de hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Çerkezköy’de görev yapan en eski uzman doktorlardan birisiyim. Buraya geldiğimde devlet hastanesi yeni kuruluyordu. İnsanlar bizlere hastane açarsanız hastanız olmaz dediler. Geldiğimiz noktada dünyanın yedi kıtasından hastalarımız var. Geçen yıl yüzlerce hastayı ameliyat etmişiz.

“KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Çerkezköy’ün sağlıkta ulaştığı nokta Trakya’nın birçok vilayetinden çok daha üst düzeydedir. Çerkezköy nüfusunun giderek artacağını, ihtiyaçlarının fazlalaşacağını öngörüyorduk. O yüzden Çerkezköy’ün çok daha donanımlı büyük bir hastaneye ihtiyacı olacağını öngördük. Biz yaklaşık 4-5 yıl sonra bu hastaneyi tamamen kendi emek ve çabamızla yaptık, ardından ise gece gündüz çalışarak mevcut hastanemizin yanında arsayı satın aldık. Biz bu hastaneyi ‘Biz de hasta olursak bu hastanede tedavi olacağız’ prensibi ile kurduk. Hastanemiz gerek donanım, gerek hekim kadrosu ile İstanbul’da bulunan birçok A sınıfı hastane ile aynı düzeydedir. Geçen yıl Avrupa’dan ortalama 20-25 hastamız gelirken, bu ay ise 80’in üzerinde hasta geldi. Hastanemizin dördüncü katını yabancı hastalardan oluşuyor. En iyi reklam hasta memnuniyetidir. Biz bu işi yapmaktan ve hastaların iyi olduğunu görmekten zevk alıyoruz. Elimiz gücümüz yettiğince bu işe devam edeceğiz. Bölgemize kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Sizlerle tanışmaktan son derece mutlu oldum.”