Çerkezköy Özel İrmet Hospital 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde “Çocuklar Doğayla Buluşsun Diye” projesinde TEMA Vakfına destekte bulundu.

56 OKUL ADINA TEMA VAKFINA DESTEK OLDULAR
Çerkezköy Özel İrmet Hospital 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla “Çocuklar Doğayla Buluşsun Diye” projesi kapsamında TEMA Vakfına destekte bulundu.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Özel İrmet Hospital yetkilileri “ Yeni nesiller bilgiyle yeşersin, doğaya sahip çıksın diye Tema vakfının doğa etimi çalışmalarına ilçemizde bulunan 56 okul adına destek olduk. Bu anlamlı günde okul müdürlerimizi ve öğretmenlerimizi ziyaret ederek, TEMA Vakfı’nın  kendileri için hazırladıkları sertifikalarımızı teslim ettik. Ülkemizi, insanımızı aydınlık bir geleceğe taşımak gibi yüksek ideallere sahip, güç şartlar altında Anadolu’nun her köşesinde görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışan, özveri, sabır, emekle çocuklarımızın geleceklerini şekillendiren tüm öğretmenlerimizin gününü bir kez daha kutluyoruz” dedi.
SERTİFİKALARI TESLİM ETTİLER
Okul müdürleri ve öğretmenleri ziyaret eden Çerkezköy Özel İrmet Hospital Kurumsal İletişim Uzmanları Dilek Burçin Biçer ve Kübra Keskin Işık, TEMA Vakfı’nın hazırladıkları sertifikaları yetkililere teslim etti.