23.7 C
Saray

İYİ Parti 2 yaşında

En Çok Okunanlar

İYİ Parti’nin 2. Kuruluş yıldönümü Saray’da etkinliklerle kutlandı. Cuma günü saat 11.00’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunan İYİ Parti Saray İlçe Yönetimi, saat 19.30’da partinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla ilçe teşkilatında pasta kesti.

ATA’YA ÇELENK SUNULDU
İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Abdullah Ataman ve partililer İYİ Parti’nin 2. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla saat 11.00’da Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. İYİ Parti Saray İlçe Başkanlığı saat 19.30’da partinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla ilçe teşkilatında bir araya gelerek pasta kesti.
“İYİ PARTİ TÜRK SİYASET SAHNESİNE GÜNEŞ GİBİ DOĞMUŞTUR”
İYİ Parti Saray İlçe Yönetimini tanıtan İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Abdullah Ataman şunları ifade etti:
“İYİ Parti Türkiye’de umutların karardığı bir dönemde ortaya çıkarak halkımıza umut ışığı oldu. Cesurlar Hareketi Türk siyaset sahnesine güneş gibi doğdu ve bu yürüyüş bir iktidar yürüyüşüdür. Bu insanımız için, bir özgürlük yürüyüşüdür. Bu devletimiz için,  bir itibar yürüyüşüdür. Bu milletimiz için, bir demokrasi yürüyüşüdür. Bu, güçlü Türkiye yürüyüşüdür. İYİ Parti ülkemizin siyasi ve ekonomi alanlarında büyük sıkıntılar yaşadığı,  ümitlerin karardığı bir dönemde 25 Ekim 2017 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener öncülüğünde, ‘Cesurlar Hareketi’ olarak Türk siyaset sahnesine güneş gibi doğmuştur.
TEŞEKKÜR ETTİ
İYİ Parti’yi yukarılara taşımak için emek harcayanlara çıktığı bu meşakkatli yolda en başından beri en önemli görev ve sorumluluklar cesur parti kurucularımıza ve birbirinden değerli teşkilat mensuplarımıza düşmüştür. Başta Sayın Kurucu İlçe Başkanım Rahim Buluş olmak üzere, kıymetli teşkilat mensubu arkadaşlarıma herkesin tereddüt ettiği dönemde cesurca üye olan siz cesurlar hareketine üye olmasa da desteğini bizlerden esirgemeyen Saray halkına teşekkürlerimi sunuyorum. İYİ Parti bayrağını en yukarıya taşıyacak kadroları kurmak ve halkımıza alternatif olmak için gece gündüz demeden büyük güç ve emek harcadık.

“HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK”

Artık İYİ Parti sayesinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Kadını, erkeği, genci ve yaşlısı ile tüm ülke bizlere güvendi ve inandı. Kuruluşumuzdan bu tarafa ciddi yol yürüyerek, Saray’ımızın iyi olması için her türlü çabayı sarf ettik ve sarf etmeye de azim ve kararlılıkla devam edeceğiz. Bugün ülkemde umutlar tekrar alevlendiyse milletimizin bize, İYİ Partililere inanç ve güvenindendir. Biz İYİ Partililer Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin önümüze koyduğu hedefe, gösterdiği çizgiden ayrılmadan öncelikle Saray’ımız için yönetim kurulum ve siz değerli arkadaşlarım hiç durmadan çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.”
İYİ Parti’de görev dağılımı şu şekilde:
İlçe Sekreteri Derya Filiz İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Dönmez
İlçe Muhasibi Davut Keskin
İlçe Siyasi İlişkiler Başkanı Tugay Köse
İlçe Gençlik Kolları Politikaları Sorumlusu Murat Öztürk
İlçe Eğitim Politikaları Başkanı Mustafa Karadeniz
İlçe Kadın Politikaları Başkanı Fatma Kıvrak
İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Nermin Mandacıoğlu
İlçe Ekonomi ve Kalkınma Politikaları Başkanı Buket Kaplan
BAŞARILAR DİLEDİ
Yönetimini tanıttıktan sonra İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Abdullah Ataman, Kurucu Başkan Rahim Buluş’a söz verdi. Buluş, “ Yeni yönetiminize, sizlere başarılar diliyorum. Buradaki arkadaşlara nezaketlerinden dolayı ve sizin yanınızda oldukları için tek tek teşekkür ederim. Yeni yüzler de var, genel seçimde beraber mücadele ettiğimiz arkadaşlar da var onlara da teşekkür ederim. İYİ Parti, çok zor şartlarda kuruldu. Büyük sıkıntılarla geldi, kuramaz dediler. Kuruldu, seçime girdi. Başarılı oldu, milletvekili çıkardı. Belediyeler aldı, belediye meclis üyeleri var. İyi şeyler yaptık. Ben buradaki arkadaşları uzun bir aradan sonra tekrar gördüm, duygulandım kadro çok güzel. Yönetiminize başarılar diliyorum” dedi.

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler