İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 21 Aralık Perşembe günü Tekirdağ’a geliyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Tekirdağ’da esnafları ziyaret edecek, kadınlarla buluşacak ve kurdele keserek il ve ilçe başkanlığının açılışını gerçekleştirecek.

“İYİ BİR GELECEK İÇİN İYİ KADROLAR GÖREV BAŞINDA”
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Tekirdağ’a geliyor. 21 Aralık Perşembe günü Tekirdağ İl ve İlçe Başkanlığı binasının açılışını yapmak üzere Tekirdağ’a gelecek olan Meral Akşener’in ziyaretiyle alakalı açıklama yapan Tekirdağ İYİ Parti İl Başkanı Seval Erkan,  “Artık aktif siyaset yapmak zamanı geldi, teşkilatlarımızın kuruluşunu büyük ölçüde tamamladık. Tekirdağ halkını sevgiyle kucaklayacağımız günü iple çekiyorduk; 21 Aralık Perşembe günü işte o büyük gün Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in katılımıyla hizmet yuvamızı, sevgi evimizi açacağımız gündür. Umutsuzlara umut olacağız, sevgi diliyle halkımızı kucaklayacağız, Vakur duruşumuzla siyaset şiddetini bitireceğiz, 15 yıldır halkımızın bilinçaltına kazıdıkları ayrıştırıcı çirkinlikleri hoşgörümüz ile bertaraf edeceğiz. Çünkü biz sadece 80 Milyona değil dünyaya adalet için geliyoruz, Atamızın emaneti Parlamenter Demokrasi için geliyoruz.  Mutlu bir Türkiye için geliyoruz. Yeniden dünya lideri olacak güçlü bir Türkiye için geliyoruz, Tüketen değil Üreten Türkiye için geliyoruz, Yandaşın değil halkın kazanması için geliyoruz. İşte bu duygularla halkımız ile kucaklaşmak için Tekirdağlı hemşehrilerimizi parti binamızın açılışına davet ediyorum. İYİ bir gelecek için İYİ kadrolar görev başında” dedi.
Program ise şöyle; 21 Aralık Perşembe saat 13.00 Batuhan Düğün Salonu( Sadece kadınlara özel toplantı), 14.00 Hükümet Caddesi( Valilik önünde toplanma ve esnaf ziyareti), 15.30 İYİ Parti İl ve İlçe Başkanlığı açılışı kurdele kesimi ve basın açıklaması 17.00 Tekirdağ’dan ayrılış.