İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Rahim Buluş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara’ya çıkarma yaptı. İYİ Parti Saray İlçe Teşkilatı, Ankara’da partilerinin Meclis grup toplantısına katıldı.

İYİ PARTİLİLER ANKARA’DA MECLİS GRUP TOPLANTISINA KATILDILAR
İYİ Parti Saray İlçe Teşkilatı, Ankara’ya çıkarma yaptı. İYİ Partililer, Ankara’da partilerinin Meclis grup toplantısına katıldı. Genel Başkan Meral Akşener ve milletvekilleri ile görüşen İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Rahim Buluş ve yönetimi yerel seçim hakkında fikir alışverişinde bulundular. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in TBMM Grup Toplantısı’na katılan İYİ Parti Saray İlçe Teşkilatı ardından Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın ve Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan’ı ziyaret ettiler.
“İYİ PARTİ SARAY’A HİZMET İÇİN GELİYOR”
Meclis ziyaretinde konuşan Başkan Buluş, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in grup toplantısına katıldık. Meclis ziyaretimiz olumlu geçti. 2019 Mahalli İdareler seçimleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. İYİ Parti Saray’a hizmet etmek için geliyor, Allah’ın izniyle İlçemizi İYİ Parti Belediyeciliği ile tanıştıracağız” dedi.