İyi Parti Saray İlçe Teşkilatı ve İyi Parti Saray İlçe Gençlik Kolları 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçedeki sağlık kuruluşlarını ziyaret edip sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

İYİ PARTİ’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARET
İyi Parti Saray İlçe Teşkilatı ve İyi Parti Saray İlçe Gençlik Kolları 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçedeki sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek sağlık çalışanlarının bayramını kutladı. Konuyla ilgili İyi Parti Saray İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Allah düşürmesin ama Allah eksik etmesin dedikleri kadınlar ve adamlardır onlar. Beyaz önlükleri ile önce korku verirler sonra bir tebessüm ile sihirli elleri ile ağrını alıverirler bedeninden. Mesleklerinin zorlukları saymak ile bitmez. Hayata kattıkları canlar ile hakları ödenmez. Yeri gelir hasta yakınından dayak yerler yeri gelir hastadan laf ama yeminlerine asla ihanet etmezler. En küçüğümüzden en büyüğümüze emeği geçmemiş olanı yoktur. Sizin emeklerinize cümleler yetmez. Eksik olmayın. Bayramınız kutlu olsun .”