21.7 C
Saray

Kaplan’dan Buluş’a gözdağı: Karşısında beni bulur

En Çok Okunanlar

İYİ Parti Saray İlçe Başkanlığının düzenlediği kahvaltı programına İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan’ın konuşması damga vurdu. İsim vermeden İYİ Parti Saray Kurucu İlçe Başkanı Rahim Buluş’u sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar nedeniyle sert bir dille eleştiren Kaplan, “Bizim partimizi sosyal medyadan kim eleştiriyorsa yöneticilerimiz yazısını yazsın ertesi gün ben ihraç ettireceğim. O kadar net söylüyorum. Biz çünkü ülkeyi yönetmeye talibiz. Biz İYİ Parti’nin iktidarı için, Genel Başkanımız Meral Akşener’i başbakan yapmak için elimizden geleni yapacağız. Hiç kimse teşkilatlarımızı frenlemeye kalkmasın. Karşısında beni ve il başkanımızı bulurlar. Ve bu seferde çok ciddi olur” dedi

İYİ Parti Saray İlçe Başkanlığı Pazar günü saat 10.30’da Filiz Et Mangal’da kahvaltı programı düzenledi.
ATAMAN: İYİ PARTİ BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK
Yoğun katılımla gerçekleşen programda açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Abdullah Ataman, şunları kaydetti:
“Genel Başkanımızın görevlendirmesiyle 96 üye ile aldığımız partimiz 160 üye ile Haziran 2020’de olağan kongresini yaptı. Malumunuz dünyayı ve ülkemizi esir alan Covid-19 salgını ve ülke genelinde uygulanan yasaklar çalışmalarımıza çok sekte vurdu. Tüm olumsuz şartlara rağmen partimiz çığ gibi büyümeye devam etti ve şu an 400 üye sınırına dayandı. Bizler bazıları gibi koltuk sevdasına kapılsaydık az olsun bizim olsun diyerek bir dönem daha az üye ile seçime girip kazanırım hissine kapılırdık. Bizim için önemli olan seçilmek değil İYİ Partimizin Büyümesi ve iktidar olmasıdır. Bunun için de elimizden geleni fazlasıyla yapmaktayız. Makamlar ve mevkiiler gelip geçicidir, önemli olan partimizin bayrağının gönderde dalgalanmasıdır. Sözlerime burada son verirken şunu bilmenizi isterim, İYİ Partimiz Saray’da büyümeye devam ediyor ve edecek. Tüm engelleme girişimlerine rağmen, özellikle sosyal medya üzerinden yapılan mesnetsiz paylaşımlar amacına ulaşmayacaktır. Daha öncede belirttiğim gibi bizler partimizi büyütmeye devam edeceğiz. Partimize yeni katılacak üyelerimize şimdiden hayırlı olsun diyorum. Genel Başkanımızın unutulmayacak sözü ile sözlerimi tamamlamak istiyorum. Başaracağız, başaracağız, başaracağız.”
“BİZİM İÇİN YOK HÜKMÜNDELER”
Ataman’ın ardından konuşmasını gerçekleştiren İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, şunları ifade etti:
“Her geçen gün büyüyen bir aileyiz. İYİ Parti’nin Tekirdağ’daki üye sayısı 10 bine dayandı. Hiç kimse ben yarın ne olacağım diye bu partiye gönül vermedi. Küçük beklentiler içinde olan bazı kişiler sosyal medyadan yol arkadaşlarımıza her türlü hakaretleri yapabilirler. Onlar bizim için yok hükmündedirler. Bizim için önemli olan tek şey vatandır. Gerisi teferruattır.”
“AK PARTİ GİDERSE BİZ İKİ KATINI VERECEĞİZ. ÇÜNKÜ BİZDE HIRSIZLIK OLMAYACAK”
Programda son konuşmayı İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan yaptı. İsim vermeden İYİ Parti Saray Kurucu İlçe Başkanı Rahim Buluş’un sosyal medyadan yaptığı paylaşımlara yanıt veren Kaplan, şunları kaydetti:
“Bizim partimizi sosyal medyadan kim eleştiriyorsa yöneticilerimiz yazısını yazsın ertesi gün ben ihraç ettireceğim. O kadar net söylüyorum. Biz çünkü ülkeyi yönetmeye talibiz. Biz burada bir iki tane koltuk için kimseye taviz verecek durumumuz yok. İYİ Parti Türkiye’nin her noktasında soğuk kar kış demeden seçim çalışması yapıyor. Biz ülkeyi yönetemeye talibiz. Politikalarımızla bunu ortaya koyuyoruz. Bizler, İYİ Parti’nin iktidarı için Genel Başkanımız Meral Akşener’i başbakan yapmak için elimizden geleni yapacağız. Yapmayan bıraksın koltuğu, yapacak biri mutlaka bulunur. Hiç kimse teşkilatlarımızı frenlemeye kalkmasın. Karşısında beni ve il başkanımızı bulurlar. Ve bu seferde çok ciddi olur. Bizim kadrolarımız şuanda ülkeyi yönetecekler kadrolardır. Türkiye’nin en iyi ekonomistleri bizim partimizdedir. Özellikle sosyal yardımlar konusuna özel bir çalışma yapıyoruz. Bazı seçmenler Ak Parti giderse bize kimse yardım vermez diyor. Tam tersine Ak Parti giderse biz iki katını vereceğiz. Çünkü bizde hırsızlık olmayacak ve bütçemiz iki kat daha artmış olacak.”

İYİ Parti’nin yoğun katılımlı ve coşkulu geçen kahvaltı programı partiye emeği geçen fahri üyelere plaket takdim edilmesi ve yeni üyelere rozet takılması ile sona erdi.

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler