Saray Belediyesi tarafından düzenlenen 4.Uluslararası 11.Geleneksel Kültür, Sanat ve Barış Festivali kapsamında, Saray Kaymakamlığı’nda dün bir resepsiyon düzenlendi. Saray Kaymakamı Alp Arslan misafir ülkelerden gelen kültür elçilerini ağırladı.

Kübra YAVUZ-Saray Gazetesi

 “HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ”

Saray Belediyesi Uluslar arası Kültür, Sanat ve Barış Festivali kapsamında Saray Kaymakamı Alp Arslan dün bir resepsiyon gerçekleştirdi. Kaymakam Alp Aslan misafir ülke gruplarıyla yakından ilgilendi. Resepsiyonda kısa bir konuşma gerçekleştiren Kaymakam Alp Arslan, ”İlçemize hepiniz hoş geldiniz. Sizleri burada ağırlamaktan çok memnun olduk. Festival ile ilgili bizden istediğiniz ne varsa elimizden geleni yaparız. ”dedi.

İYİ DİLEKLERİNİ İLETTİLER

Kaymakam Alp Arslan’ın ardından sırayla söz alan grup sözcüleri iyi dileklerini ve teşekkürlerini iletti. Ülke grup sözcüleri Saray halkının misafirperverliğinden ve sıcak ilgisinden çok memnun olduklarını ifade ederek, festivalde emeği geçen herkese teşekkür etti.

KAYMAKAM ALP ARSLAN KÜLTÜR ELÇİLERİNİ AĞIRLADI 4HEDİYELER SUNULDU

Resepsiyonda, festivale katılan gruplar sırayla ülkelerinin simgesi olan hediyeleri Kaymakam Alp Arslan’a sundu. Kaymakam Alp Arslan da teşekkür ederek, festival için hazırlanmış plaketleri misafir ülkelere takdim etti. Resepsiyon toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.