Saray Kaymakamı Adnan Tezcan, Saray’da yaşayan şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verdi.
KİMLER KATILDI?
Saray Kaymakamı Adnan Tezcan, Perşembe günü Askeri Gazino’da şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verdi. Şehit aileleri ve gazilerin yoğun katılım gösterdiği iftar yemeğine Saray Kaymakamı Adnan Tezcan, eşi Tuğba Işıldak Tezcan, Garnizon Komutanı Albay Tnk. Fatih Solmazlar, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kürşat Çetinkaya, Saray İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Emrah Kaya, Saray İlçe Emniyet Müdür V., Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Uçak, Saray Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fehmi Çüren, Saray İlçe Müftüsü Abdullah Eroğlu, hakimler ve kaymakamlık daire amirleri katıldı.
KAYMAKAM TEZCAN MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİ
İftar programına katılan davetlileri kapıda karşılayan Kaymakam Adnan Tezcan, eşi Tuğba Işıldak Tezcan ve Garnizon Komutanı Tnk. Albay Fatih Solmazlar iftar boyunca misafirleri ile yakından ilgilendi. Kaymakam Tezcan şehit aileleri ve gazilerin bulunduğu masaları tek tek ziyaret ederek ailelerle sohbet edip talep ve sıkıntılarını dinledi. Saray İlçe Müftüsü Abdullah Eroğlu’nun okuduğu akşam ezanı ile oruçlar açıldı, dualar edildi.
“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”
İftar programında kısa bir konuşma yapan Saray Garnizon Komutanı Tnk. Albay Fatih Solmazlar, “Herkesin Ramazanı’nı kutluyorum. Bizler Kaymakam Beyin önderliğinde her zaman yanınızdayız. Hayırlı Ramazanlar” dedi.
“RAMAZAN, BİRLİK BERABERLİK VE BEREKET AYIDIR”
İftar programında konuşan Kaymakam Adnan Tezcan şunları söyledi:
“Hepiniz iftarımıza hoş geldiniz. Çok teşekkür ediyoruz. Ramazan, birlik beraberlik ve bereket ayıdır. Hepimiz bunu biliyoruz. Burada da bunu çok güzel yaşadık. Bugün de Ramazan iftarı vesilesiyle sizlerle beraberiz. İnşallah, Ramazan Bayramı’nda da sizleri ziyaret edeceğiz, birlikte olacağız. Bayramlarımızda, özel günlerinizde hep beraber olacağız. Buraya davetimize icabet edip geldiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum, ayağınıza sağlık. Ev sahipliğinden dolayı Garnizon Komutanımıza Albay Fatih Beye çok teşekkür ediyorum. Hepinize şimdiden bayramınız mübarek olsun diyorum. İnşallah, Allah nice Ramazanlara, bayramlara ülkemizde birlik beraberlik selamet içinde hepimize kavuşmayı nasip etsin.”