CHP’den istifa eden Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Sevgililer Günü dolayısıyla Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen Işın Karaca konserinde yaptığı konuşmada, bağımsız belediye başkan adaylığını açıkladı.

“31 MART SEÇİMLERİNDE BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYIYIM”
CHP’den istifa eden Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Sevgililer Günü dolayısıyla Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen Işın Karaca konserinde yaptığı konuşmada, bağımsız belediye başkan adaylığını açıkladı. Kesimoğlu konuşmasında şunları ifade etti:
“ İsyan ediyorum, benim partimin kurumsal kimliği ile hiç işim yok. Asla da olmaz. O anlayışı ortaya koyan ve benim 5 yıldan bu yana hizmet etmekten büyük keyif aldığım, onur duyduğum Kırklareli halkının yani sizin iradenize ipotek konmasına isyanım. Demokrasilerde en büyük güç halkın gücüdür. Ben size inanıyorum, güveniyorum. Ve bugün bu Dünya Sevgililer Günü’nde ilan ediyorum. 31 Mart seçimlerinde bağımsız belediye başkan adayıyım. Kendimi sizlere emanet ediyorum. Yolumuz açık olsun. Önce Allah’a sonra sizlere emanet ediyorum kendimi.”