TREDAŞ Çerkezköy İşletme Müdürlüğü bakım onarım çalışmaları kapsamında gerçekleştirilecek planlı kesintilere karşı vatandaşları uyardı. Bakım çalışmaları kapsamında 5 Kasım 2017 Pazar günü Küçükyoncalı ve Büyükyoncalı’da kesinti yapacağını duyuran TREDAŞ Çerkezköy İşletme Müdürlüğü, vatandaşları tedbirlerini almaları konusunda uyardı.
7 SAAT ELEKTRİK YOK
TREDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre bakım onarım çalışmaları kapsamında 5 Kasım 2017 Pazar günü saat 09.00 ile 16.00 saatleri arasında Küçükyoncalı ve Büyükyoncalı Mahallesi’nin tamamına 7 saat süre ile elektrik verilemeyeceği bildirildi.
GENİŞ BİLGİ AÇİN ALO 186
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 ÇAĞRI MERKEZİ’NE başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.