Saray İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Küpeli’nin kızı Ayça Küpeli, hayatını Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Çınar’ın oğlu Kadir Can Çınar ile birleştirdi.

AYÇA VE KADİR CAN ÇİFTİNİN MUTLU GÜNÜ
Saray İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Küpeli’nin kızı Ayça Küpeli, Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Çınar’ın oğlu Kadir Can Çınar ile 8 Haziran Cumartesi akşamı Onur Restaurant’ta düzenlenen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Küpeli ve Çınar ailesinin konuklarıyla yakından ilgilendiği düğün töreninde genç çift, gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendi. Düğün töreninde genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken davetliler de çiftin mutluluğuna ortak oldu.
Küpeli ve Çınar ailesinin misafirleriyle yakından ilgilendiği geceye Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr Vuslat Gürlü, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dr. Öğretim Üyeleri Altan Özal, Rüveyde Garip, Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Uçak, CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Saray Belediye Eski Başkanı Nazmi Çoban, siyasi parti ve STK temsilcileri, kaymakamlık daire amirleri, Küpeli ve Çınar ailesinin dostları ve çok sayıda davetli katıldı.