Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, bazı web siteleri ve sosyal medya hesaplarında kendisi hakkında yayınlanan görüntülere, Karaağaçlı Meclis eski Üyeleri ile birlikte cevap verdi. Karaağaç Belediyesi eski Meclis Üyeleri için düzenlenen plaket töreninde konuşan Başkan Mandalı, “Karaağaçlı kardeşlerimle aramızda 5 yıl boyunca inanılmaz bir bağ kuruldu. Karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde geçen 5 yılın ardından bugün anketlerde gösteriyor ki Karaağaçlı vatandaşlarımız bizden, biz de onlardan memnunuz. Ancak birileri, Karaağaç’ta ortaya çıkan tabloyu sindirememiş ki fetö taktiklerine başvurmuşlar. Benim konuşmalarımı kesip montaj yaparak şahsımı, Karaağaç halkına hakaret ediyormuşum gibi lanse etmeye çalışmışlar. Neyse ki görüntülerin orijinallerini bulduk. Hem bu görüntüleri kamuoyu ile paylaşacağız, hem de montaj yapılan bu görüntüleri yayınlayanlar hakkında suç duyurusunda bulunduk” ifadelerini kullandı.

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, bazı web siteleri ve sosyal medya hesaplarında kendisi ile ilgili yayınlanan görüntülere cevap verdi.
“FETÖ TAKTİKLERİ”
Görüntülerin kesilerek ve montaj yapılarak basına ve sosyal medyaya servis edildiğini ifade eden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı; “Yakın zamanda ülkemizde yaşanan olayları hepiniz biliyorsunuz. Fetö terör örgütü, devletimizin yönetim kademesine çeşitli oyunlar yaparak kumpas kurmuş, montaj görüntülerle algı yönetmeye çalışmışlardı. Ancak gerçekler kısa zamanda ortaya çıktı. Şimdi, seçime kısa bir zaman kala Kapaklı’da birileri, anketlerden çıkan sonuçları hazmedemeyince fetö taktiklerine başvurdular. Neyse ki görüntülerin orijinal halleri elimizde mevcut. Öncelikle montaj yapılarak yayınlanan görüntüler hakkında suç duyurusunda bulunduğumuzu belirtmek istiyorum. Bahse konu görüntülerin orijinal hallerini de basınla paylaşacağız” dedi.
AYNI TAKTİĞİ 2009’DA YAPMIŞLARDI”
Fetö’nün aynı taktiği kendisine 2009 yılında da uyguladığını belirten Başkan Mandalı, “2009 yılında çeşitli kumpaslarla beni cezaevine atan bu örgütün bu alçakça taktikleri maalesef bugün bazı siyasiler tarafından halen kullanılmaya devam ediliyor. Ancak şunu çok iyi bilsinler ki ne yaparlarsa yapsınlar benim ile Karaağaçlı hemşerilerimin arasını bozamayacaklar” diye konuştu.