Saray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 Kasım Cuma günü Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ı makamında ziyaret etti. Okula yaptığı katkılardan dolayı Başkan Çoban’a teşekkür plaketi sunan okul müdürü Ahmet Seferoğlu tüm öğretmen ve öğrenciler adına şükranlarını iletti.

MESLEK LİSESİ’NDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ
Saray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 Kasım Cuma günü makamında Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ı ziyaret etti. Okula yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi sunan okul müdürü Ahmet Seferoğlu tüm öğretmen ve öğrenciler adına şükranlarını iletti.
MESLEK LİSESİ’NE HATIRA ORMANI YAPILACAK
Bilindiği gibi Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin “11 ilçede 11 okul” projesi kapsamında Saray’da da Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yapılıyor. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında yeni binasına geçmesi hedeflenen okulun eski binasının başka bir eğitim kurumunda değerlendirilmesi bekleniyor. 43 yıllık mazisi olan eski okulda bir hatıra ormanı yapmak istediklerini belirten okul yetkilileri bu konuda Saray Belediyesi’nin de dahil olduğu çeşitli kurumların proje ortağı olduğu bir çalışma başlattı.
“DAHA ÇOK AĞAÇ, DAHA ÇOK YEŞİL”
Doğaya ve çevre bilincine her zaman önem verdiklerini belirten Başkan Nazmi Çoban, böylesi anlamlı bir projede ortak olarak yer almaktan gurur duyduğunu ifade etti. Hatıra ormanıyla ilgili ne ihtiyaç varsa karşılanması talimatını veren Nazmi Çoban, ilçe genelinde daha çok ağaç, daha çok yeşil olması için çaba harcayan herkese bu vesileyle bir kez daha teşekkürlerini sunduğunu söyledi.