İşletmeciliğini Eylem ve Gökhan Gök çiftinin yaptığı Mina Kozmetik ve Parfümeri, Ayaspaşa Mahallesi Pazar Sokağı üzerinde hizmete girdi.
KİMLER KATILDI?
İşletmeciliğini Eylem ve Gökhan Gök çiftinin yaptığı Mina Kozmetik ve Parfümeri, Ayaspaşa Mahallesi Pazar Sokağı üzerinde Pazar günü saat 13.00’da gerçekleştirilen açılışla hizmete girdi. Kozmetik, parfümeri ve bujiteri alanında zengin, kaliteli ürün çeşitleri ve ekonomik fiyatlar ile Saray halkının hizmetine sunulan iş yerinin açılışına Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç ve Yönetimi, İyi Parti Saray İlçe Başkanı Rahim Buluş ve Yönetimi, İyi Parti Saray Belediye Başkan Adayı Ali Özen, CHP Saray Belediye Meclis Üyesi Adayları, İyi Parti Saray Belediye Meclis Üyesi Adayları, muhtar adayları, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
BOL KAZANÇLAR DİLEDİ
Ülkenin ekonomik olarak zor bir süreçten geçtiğini belirten Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, genç çifti cesaretlerinden dolayı tebrik etti ve genç çifte bol kazançlar diledi.
KURDELE KESİLDİ
Konuşmaların ardından Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, İyi Parti Saray İlçe Başkanı Rahim Buluş, İyi Parti Saray Belediye Başkan Adayı Ali Özen, genç girişimciler Eylem ve Gökhan Gök ile birlikte kurdele kesti.