Saray Atatürk Alanı’nda Salı ve Çarşamba günleri kan bağışı alan Kızılay’a İhsan Uzun Ortaokulu anasınıfı öğrencilerinden destek geldi.

BÜYÜK ALKIŞ ALDI
29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası kapsamında İhsan Uzun Ortaokulu öğretmenlerinden Kezban GENÇ ve Senem SALGIN öncülüğünde, Saray Müftülüğü Konferans Salonunda bilgilendirici seminer düzenlendi. Seminerde Çorlu Kızılay Merkezinde görevli hemşire Oya KOÇAK sunum gerçekleştirerek öğrenci, öğretmen ve velileri kan bağışı hakkında bilgilendirdi. Seminer sonunda anasınıfı öğrencilerinin şiir dinletisi ve tiyatro gösterilerini velilerden ve öğretmenlerden büyük alkış aldı.
MİNİKLER VELİLERİ KAN BAĞIŞINA DAVET ETTİ
Minik öğrenciler gösterilerinin ardından velileri kan bağışında bulunmaya davet ettiler. Öğretmenleri eşliğinde Atatürk Alanı’nda Salı ve Çarşamba günleri kan bağışı alan Kızılay aracını da ziyaret eden minik öğrenciler kan bağışının önemine dikkat çektiler. Öğrenciler ziyaret esnasından Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’la bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdiler. Başkan Çoban örnek davranışlarından dolayı öğrencileri ve öğretmenlerini kutladı.