5.7 C
Saray

Murat Ertekin: Hizmet etmeye geliyoruz

En Çok Okunanlar

Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Adayı Murat Ertekin, “25 yıldır bu sektörün içinde olduğum için esnaf arkadaşlarımın sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu nedenle sorun yaratan değil çözüm üreten genç, dinamik ve çalışkan bir ekip oluşturduk. Daha ulaşılabilir bir yönetim anlayışıyla, şoför esnafına hizmet etmeye geliyoruz” dedi

Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın 15 Ocak Cumartesi günü Tuana Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Genel Kurulu öncesi Başkan Adaylarından Murat Ertekin gazetemize iddialı açıklamalarda bulundu.
ÖNCELİĞİMİZ BİRLİK VE BERABERLİK
Öncelikli hedeflerinin Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda birlik ve beraberliği güçlendirmek olduğunu dile getiren Ertekin, “Hayatın her alanında en büyük çözüm her zaman birlik olmaktan geçmektedir. Bu nedenle önceliğimiz odamız üyeleri arasından birlik ve beraberliği güçlendirmek olacaktır. Bunu başardığımızda sorunlarımızı çok daha hızlı ve kalıcı bir şekilde çözebiliriz” dedi.
GENÇLİĞİ, ENERJİSİ VE HAYALLERİ OLAN DİNAMİK VE ÇALIŞKAN BİR EKİBİZ
Çocukluğundan itibaren sektörün içinde olduğunu da hatırlatan Başkan Adayı Ertekin,” 25 yıldır bizatihi şoför esnafıyım. Keza ekibimde aynı şekilde. Biz bu işin çekirdeğinden yetişmiş insanlarız. Bu nedenle sektörün sorunlarını çok iyi biliyoruz. Biz daha erişilebilir bir yönetim için göreve talibiz. Bir şoför arkadaşımız bir sorununu çözmek için odamıza geldiğine mutlaka karşısında yönetimden bir kişiyi karşısında muhatap bulacaktır. Biz esnafımızın hakkını sonuna kadar savunmak için adayız. Başta Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Saray Belediyesi olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlar ile yakın temas halinde olacağız. Her platformda ve aktif bir şekilde üyelerimizin hakkını sonuna kadar savunacağız. Biz çözüm üretmek içim göreve talibiz. Şoför esnafının zaten yeterince sorunu var. Pandemi süreci ile birlikte bu sorunlar daha da arttı. Bu nedenle biz sorun üreten değil çözüm üreten bir yönetim olacağız. Bunu da esnaf arkadaşlarımıza diyalog halinde olarak karşılıklı fikir alışverişleri ile sağlayacağız. Biz hizmet etmek için bu göreve talibiz. Gençliği, enerjisi ve hayalleri olan dinamik ve çalışkan bir ekip oluşturduk. Daha ulaşılabilir daha şeffaf bir yönetim anlayışıyla, şoför esnafına hizmet etmeye geliyoruz” dedi.
ERTEKİN’DEN SANDIĞA DAVET
Son olarak Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na kayıtlı 400 üyeye çağrıda bulunan Başkan Adayı Ertekin, “Tüm esnaf arkadaşlarımızı Cumartesi günü Tuana Düğün Salonuna gerçekleştirilecek Genel Kurulumuza davet ediyorum. Değişim için, yenilik için, hizmetin önünü açmak için her zaman en doğru adres sandık olmuştur. Ben ve ekibim Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı daha güzel günlere taşımak adına üyelerimizin desteğini bekliyoruz” dedi.

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler