Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi, açıklanan 2019 yılı Üniversite Yerleştirme sonuçlarının ardından yüksek başarı grafiği ile yine Saray’ın gururu oldu. Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi Üniversite Yerleştirmede, %81,63 başarı oranı ile Türkiye genelindeki okul türlerine göre  yerleşme oranlarında zirveye yerleşti.

Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi,  üniversite sınavlarında başarısına her yıl bir yenisini ekleyerek başarı grafiğini yükseltmeye devam ediyor. Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi, 2019 yılı Üniversite yerleştirme sonuçlarında 98 öğrenciden 80 öğrenciyi üniversiteye yerleştirerek yüzde 81.63 başarı oranı ile büyük bir başarıya imza attı.
“MUSTAFA ELMAS ARICI ANADOLU LİSESİ BİR DEVLET OKULUDUR”
Sonuçlardan memnun olduklarını belirten Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Celal Kılıçman, “Öğrencilerimizin başarıları için emek harcayan bütün öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyoruz. Yeni okullarınızda da başarı sizlerle birlikte olsun. Son olarak MEAAL bir devlet okuludur ve başarı asla tesadüf olamaz” ifadelerini kullandı.
MUSTAFA ELMAS ARICI ANADOLU LİSESİ’NİN GURUR TABLOSU