REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saray Gazetesi

Mutluluk gözyaşları ile açıldı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mutluluk gözyaşları ile açıldı
840
12 Eylül 2019 - 13:22
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hayırsever Refiye Kıratlıoğlu’nun Saray Belediyesi’ne bağışladığı alana yapılan Refiye Kıratlıoğlu Parkı düzenlenen törenle açıldı. Başkan Erkiş’in hizmetle buluşmanın ilk emarelerinden biri olarak yorumladığı Refiye Kıratlıoğlu Parkı, Hayırsever Kıratlıoğlu’nun mutluluk gözyaşları ile açıldı.
Saray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan Refiye Kıratlıoğlu Parkı Çarşamba günü saat 12.30’da Ayaspaşa Mahallesi Yonca Sokak’ta düzenlenen törenle açıldı.
KİMLER KATILDI?
Hayırsever Refiye Kıratlıoğlu’nun desteği ile Saray Belediyesi tarafından yapılan parkın açılışına, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saray Belediye Başkan Yardımcıları Fuat Ünal, Birdal Gökdağ ve Ahmet Tınaz, Tekirdağ Büyükşehir ve Saray Belediye Meclis Üyeleri, CHP Saray İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Aslan, Saray Kent Konseyi Başkanı Mehmet Bilecen, Saray Belediyesi Birim Müdürleri ve personeli ile Yonca Sokak sakinleri katıldı.
ÖNGÖREN: “GÜZEL BİR PARK KAZANDIRDIK”
Açılış töreninde ilk konuşmayı yapan Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, “Yoğun bir çalışma ile Yonca Sokağa güzel bir park kazandırdık. Vatandaşlarımız bu parktan en iyi şekilde yararlanacaktır. Parkın yerini Belediyemize bağışlayan Refiye Kıratlıoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.
ZEYTİNOĞLU: “SÖZÜMÜZ HİZMET”
Konuşmasına Hayırsever Refiye Kıratlıoğlu’na teşekkür ederek başlayan Saray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Barış Zeytinoğlu, “15 günlük bir çalışmayla 230 metrekare alanda içerisinde oyun grubu, salıncak, tahterevalli, fitness aletleri ve hayratı bulunan parkımızı tamamlayıp hizmete açıyoruz. Yılsonuna kadar hedefimiz Saray’a 16 park kazandırmak. Bizim sözümüz hizmet ve bu sözümüzü yerine getirmek için çalışıyoruz” dedi.
ERKİŞ: HİZMETLE BULUŞMANIN İLK EMARELERİ
Anlamlı bir günde bir arada olduklarını ifade eden Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, “Mutluluğu paylaşmanın heyecanı da bir başka oluyor.  Geride bıraktığımız 6 aya yakın süreçte sıkıntılar yaşadık. Ama artık gün dönmektedir. Burada olduğu gibi hizmetle buluşmanın ilk emarelerini güzel günlerin habercisi olarak görüyorum. Hep birlikte Saray’a sihirli dokunuşlar yapacağız. Ekip olarak buna inanmış durumdayız. Belediyemize bu park yerini bağışlayan Refiye Kıratlıoğlu, ailesi ile birlikte her zaman iyilik yarışının içinde olmuşlardır. Kendisine Saray halkı ve Saray Belediyesi adına teşekkür ediyorum” dedi.
KIRATLIOĞLU: “SARAY HALKI İÇİN ÇOK ŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM”
Erkiş konuşmanın ardından Hayırsever Refiye Kıratlıoğlu’nu konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet etti. Mutluluk gözyaşları dökerek konuşmasını yapan Kıratlıoğlu,“Saray halkı için çok şeyler yapmak istiyorum. Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bir sözümle bu parkı yaptı. Park ve Bahçeler Müdürü Barış Zeytinoğlu’na da teşekkür ediyorum, çok emeği geçti. Bu parkı annem ve babam için yaptırdım, vasiyetlerini yerine getirdim” dedi.
Başkan Erkiş bu konuşmanın ardından Saray’a ve Saray Belediyesi’ne katkılarından dolayı Refiye Kıratlıoğlu’na plaket takdim etti.
İDİL SU ÇAKAL ÇOCUKLAR ADINA KONUŞTU
Parkın açılışında son konuşmayı Başkan Erkiş’in teşvikiyle Yonca Sokak çocukları adına İdil Su Çakal yaptı. İdil Su Çakal, “Parkımızı çok özenle ve yıpratmadan kullanacağız. Her gün parkımıza gelerek boş bırakmayacağız ve sahip çıkacağız” dedi.
Konuşmaların ardından kesilen kurdele ile Refiye Kıratlıoğlu Parkı’nın açılışı yapıldı. Hayırsever Refiye Kıratlıoğlu katılımcılara pilav ayran ve aşure ikramında bulundu.

 

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Saray Gazetesi’nde yer alan yazılar kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek kullanılabilir.