Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Saray Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin Büyükyoncalı’da çevre yolu ve kent merkezini bağlayan yolda başlattıkları çalışma tamamlandı. Dün sabah saatlerinde kullanıma açılan yolda incelemelerde bulunan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, yolun yapımında emeği geçen isimlere teşekkür etti.

Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban Büyükyoncalı’da çalışmaların sona erdiği çevre yolu ve kent merkezini bağlayan yolda incelemelerde bulundu.
HAYIRLI OLSUN
Belediye Meclis Üyesi Önder Çelik ve Kent Konseyi Başkanı Mehmet Bilecen ile birlikte dün sabah saatlerinde kullanıma açılan yolda incelemede bulunan Başkan Çoban, şu açıklamayı yaptı:
“Saray Kapaklı Yolundan Büyükyoncalı Merkezi’ne ulaşımı sağlayan bu yolun fiziki şartlarının iyileştirilmesi gerekiyordu. Büyükşehir Belediyemizle birlikte yaptığımız çalışmayla kısa sürede yolu tamamlayarak, kullanıma açtık. Büyükyoncalımıza hayırlı olsun.
TEŞEKKÜR ETTİ
Bu yolun yapılmasında emeği olan Saray Kaymakamımız Alp Arslan’a, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a, Ak Parti Saray İlçe Başkanı Hakan Özgül’e, TESKİ’ye, Büyükşehir ve belediyemizin emekçi fen işleri ekiplerine teşekkür ediyorum. “