10-12 Kasım tarihlerinde Edirne’de düzenlenen 19.Balkan Şampiyonası’nda Flipper Spor Kulübü’nün başarılı sporcusu Ozan Toytoğlu Milli takım forması ile Ülkemizi temsil etti. 8 ülkeden beşyüze yakın sporcunun katıldığı şampiyonada Ozan Toytoğlu, 57 kg yıldız erkeklerde beşinci oldu.

OZAN TOYTOĞLU ÜLKEMİZİ TEMSİL ETTİ
19.Balkan Taekwondo Şampiyonası 8 Ülkeden 500’e yakın sporcunun katılımıyla 10-12 Kasım tarihlerinde Edirne’de yapıldı. Flipper Spor Kulübünün başarılı sporcusu Ozan Toytoğlu Milli Takım formasıyla Ülkemizi temsil ederken 57kg Yıldız Erkeklerde beşinci oldu.
“TAKIMIMLA GURUR DUYUYORUM”
Şampiyonayı değerlendiren Antrenör Uz.Dr. Oğuzhan Tokgöz şöyle konuştu: “Ozan 7. Milli Sporcumuz oldu. Şanssız bir kura ile Çeyrek Finalde karşılaştığı Dünya Şampiyonu rakibine yenilerek 5.oldu. Kürsüye çıkamasa da verdiği mücadele ile hepimizi gururlandırdı. Sadece 2017 de 5 sporcumuz ve antrenör olarak ben 9 kere Milli formayı giyme şerefine ulaştık. Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettik. Dünyanın zirvesine çıktık, kolay elde edilemeyecek bir performans sergiledik. En miniğinden Dünya Şampiyonuna hepimiz çok çalıştık ve emeklerimizin karşılığını aldık. Takımımla gurur duyuyorum. Bizi destekleyen herkese teşekkür ederim.”