18.7 C
Saray

Ozan Toytoğlu Olimpiyat yolcusu

En Çok Okunanlar

Başarılı sporcumuz Ozan Toytoğlu Olimpiyat yolunda. Okullar arası Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 73kg Şampiyonu olan Ozan Dünya Okul Sporları Federasyonunun 14-22 Mayıs tarihlerinde Fransa’da düzenleyeceği 19.Okul Sporları Olimpiyatında (19.ISF Gymnasiade School Summer Games) Milli Formayı giyecek

Saray’ın gururu olan Ozanın başarını değerlendiren Flipper Spor Kulübü Milli Antrenörü Uz. Dr. Oğuzhan Tokgöz, şöyle konuştu:
“Çok mutluyum, gururluyum. Olimpiyatlar ve Üniversite Oyunlarından sonra Dünyanın üçüncü en büyük Spor Organizasyonunda sporcumun yer alması çok gurur verici. Ozan çok başarılı bir sporcu. 4 Türkiye Şampiyonluğu var. 3defa milli oldu. Balkan ve Avrupa Şampiyonalarında beşincilikleri var. Uluslar arası dereceleri var. Fransa’da da bizi gururlandıracak bir sonuç alacağına eminim.

Ayrıca Antrenörlükteki 10. Yılımda Balkan, Avrupa, Dünya Şampiyonalarından sonra Okullar arası Olimpiyatlara da sporcu yollamak benim için de çok anlamlı. Yetiştirdiğim Türkiye, Balkan Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporculardan sonra bir de Olimpiyat Şampiyonum olması en büyük arzumdu. İnşallah o günler de yakın.”
  

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler