Özge Tanır Güngören Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi,  Engelliler Haftası dolayısıyla etkinlik düzenledi. Şenlik havasında geçen etkinlikte özel öğrenciler, kurumun bahçesinde fidan dikerek Engelliler Haftasına farkındalık yarattı.

ÖZEL ÖĞRENCİLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ
Özge Tanır Güngören Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Engelliler Haftası dolayısıyla dün bir etkinlik düzenledi. Özge Tanır Güngören Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe Saray Kaymakamı Adnan Tezcan, Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Uçak, Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özen, Saray İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hasan Küpeli ve Nurettin Akkoç, kurum öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Özge Tanır Güngören Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Özge Tanır Güngören ve kurum müdürü Berkay Güngören özel öğrencilerle yakından ilgilendi. Özel öğrenciler şenlik havasında geçen etkinlikte gönüllerince eğlendi.
ÖZEL ÖĞRENCİLER FİDANLARI TOPRAKLA BULUŞTURDU
Anlamlı bir etkinliğe imza atan Özge Tanır Güngören Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, kurumun bahçesinde öğrencilerle birlikte ağaç dikti. Özel öğrenciler ağaç dikerek Engelliler Haftasında farkındalık yarattı. Özel öğrencilerle yakından ilgilenen Saray Kaymakamı Adnan Tezcan ve Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Uçak, onların mutluluğunu paylaştı.