İYİ Parti Saray Belediye Başkan Adayı Ali Özen dün akşam Kurtdere Mahallesi’nde ekibiyle birlikte seçim çalışması yaptı. Kurtdere Mahallesi sakinlerine düğün salonu sözü veren Özen, “Düğün Salonu yapımı çok basit bir iş. Kurtdere’ye yapılacak düğün salonu kendi getirisiyle bir yıl içinde kendini finanse eder. Bir yıldan sonra ise geliri ile köye yapılacak yatırımlara katkı sağlayabilir” dedi. Özen ayrıca göreve geldiklerinde aslında halka ait olan toprakları satılmayacağının sözünü verdi.

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ali Özen seçim çalışmalarına mahalle mahalle devam ediyor.
HİZMET AŞKIYLA YOLA ÇIKTIK
Her gittiği mahallede ilgiyle karşılanan Ali Özen, Kurtdere Mahallesi ziyaretinde şunları ifade etti: “Buraya gelip sizlerle aynı havayı teneffüs etmekten ve bu coğrafyada yaşamaktan iftihar ediyorum gurur duyuyorum. Biz sadece kendilerine iş bulmak için değil, sadece belediyede işlerini çözmek için değil, kendilerine rant sağlamak için değil tamamen sizlere hizmet aşkıyla oluşan bir kadro ile yola çıktık. 31 Mart’tan sonra Saray’ı yönetmeye talip olan ekibimdeki arkadaşlarımla her zaman gurur ve iftihar ediyorum. Allah nasip ederse sizlerin desteği ile 1 Nisan’dan sonra ne kadar güzel karar verdiğimizi hepimiz göreceğiz.
BEN SİZDEN BİRİYİM
Bizlerin buraya gelme amacımız diğer parti adaylarının eksiklerini anlatmak değildir. Buraya geliş amacımız projelerimizi anlatmaktır. Diğer adaylar gibi birilerine çamur atmaya gelmedik. Çünkü bizim projelerimiz ve bunları hayata geçirebilecek adam gibi ekibimiz var. Diğer adaylar kendilerini çok bilgili sanıyorlar ancak iddia ediyorum ki arpa ile buğdayı birbirinden ayıramazlar.  Ben yıllarca fabrikada da çalıştım, çiftçilik yaptım, esnaflıkta yaptım. Kurtdere’de yetişen ayçiçeği ve buğdayın yanında kavun ve karpuzunda nasıl yetiştirildiğini de bilirim. Ben ve ekibim sizden biriyiz, sizler gibi çalışan ve üreten insanlarız.

KURTDERE’YE DÜĞÜN SALONU SÖZÜ VERDİ
31 Mart’tan sonra göreve geldiğimizde bu mahallede yaşayan bütün vatandaşlarımızın tüm taleplerini yerine getireceğiz. Tüm talepleri derken zaten kimsenin havaalanı gibi şeyler istemeyeceğini biliyorum. Belediyenin yapması gereken çöp, yol ve su gibi asli görevleri aksatmadan yerine getireceğiz. Sizlerin öncelikli taleplerinden birinin düğün salonu olduğunu biliyorum. Düğün Salonu yapımı çok basit bir iş. Kurtdere’ye yapılacak düğün salonu kendi getirisiyle bir yıl içinde kendini finanse eder. Bir yıldan sonra ise geliri ile köye yapılacak yatırımlara katkı sağlayabilir. Ancak mevcut CHP yönetimi bu gibi gelir sağlayacak ihtiyaçları yerine getirmiyor. Bu yüzden bütçede açık veriyorlar.  Bu açığı kapatmak için mahallelerde bulunan tarlaları satıyorlar. Satıp savmakla durumu idare etmeye çalışıyorlar. Ben ve ekibim göreve geldiğimizde halkımızın bir karış toprağını satmayacağız. Bunun sözünü veriyorum.”