İyi Parti Saray Belediye Başkan Adayı Ali Özen, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla dün Saray Restaurant’ta kadınlara özel program düzenledi. Özen, “Kadınlar çokluğu olan tek parti ve ekibiz. Bununla gurur duyuyoruz. Her ne olursa olsun erkekler reis gözükür ama sonuçta her evde, her ailede son söz kadınlarındır” dedi.

ÖZEN KONUKLARIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ
İyi Parti Saray Belediye Başkan Adayı Ali Özen, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla dün Saray Restaurant’ta kadınlara özel program düzenledi. Eşi ile birlikte konuklarını kapıda karşılayan Özen, konuklarıyla yakından ilgilendi. Katılımın yoğun olduğu programa İyi Parti Saray İlçe Kadın Kolları, Belediye Meclis Üyesi adayları ve çok sayıda kadın katıldı.
“8 MART EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN”
Program öncesi kadınlara seslenen İyi Parti Saray Belediye Başkan Adayı Ali Özen, şöyle konuştu:
“ Değerli hanımefendiler, hepiniz bugün işinizi gücünüzü hatta çocuklarınızı bırakıp bizlere bu onuru verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. 8 Mart Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun, hepinize saygılarımı sunuyorum. 31 Mart yerel seçimlerine İyi Parti’nin adayı olarak arkadaşlarımızla bu yola girdik. İyi bir ekip kurarak çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Çoğunuzun eşlerinizi, çocuklarınızı, kardeşlerinizi tanıyan bir büyüğünüz ve kardeşiniz olarak onlara da buradan çok sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
“KADINLAR ÇOKLUĞU OLAN TEK PARTİ VE EKİBİZ”
Değerli hanımefendiler özellikle beni bilen, tanıyan bu kurumlarda görev yaptığım sürece kadınların ne kadar etkili gerek siyasi hayatta olsun, gerekse günlük hayatta hanımların ne kadar etkin olduğunu bilen biriyim. Özellikle adaletten ve sosyal demokratlıktan, eşitlikten bahseden arkadaşlarımızın listelerine bir bakın ya bir arkadaşımız kenarda köşeye sıkıştırılmıştır. Ama bizim listemizde hem kazanacak pozisyonda hem de ekibimizin içinde kadınlar çokluğu olan tek parti ve tek ekip biziz. Bununla da gurur duyuyoruz.
“HER EVDE SON SÖZ KADINLARINDIR”
Ben şuna çok inanan bir kardeşinizim. 30 yıllık evliyim. Her ne olursa olsun erkekler reis gözükür ama sonuçta her evde, her ailede son söz kadınlarındır. Bizde öyle. Ben onu gördüm 30 yıldır. Onun için sizlerin daha objektif olduğunu biliyorum kadınların. Kadınların duygularıyla değil, mantığıyla hareket ettiğini bilen bir kardeşinizim. Her zaman gerek günlük yaşantıda, gerekse siyasette aktif rol aldıklarını biliyorum. Çünkü yaklaşık 10 yıldır oda başkanlığı 11 yıldır da kooperatif başkanlığı yapmaktayım.
“KADINLAR BİZİM BAŞ TACIMIZ”
Ben her zaman şunu söylüyorum. Kadınlar olmazsa olmaz. Kadınlar bizim baş tacımız. Her Genel Kurulumuzda Trakya’da sadece ve sadece bizim Genel Kurullarımızda kadın çokluğu vardır. Bununla da her zaman iftihar ettim. Bizler sadece Saray’a güzel hizmet etmeye talip olduk. Hiçbir zaman ne iş aramaya talip olduk. Ne iş arayacağız. Sadece işe, aşa ve hizmete ihtiyacı olan insanlara hizmet için aday oldum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum.”
ÖZEN EŞİ İLE TEK TEK MASALARI DOLAŞTI
İyi Parti Saray Belediye Başkan Adayı Ali Özen konuşmasının ardından tek masaları dolaşarak konuklarının 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayarak iyi eğlenceler diledi.
SEDA ÇAKMAK KADINLARI COŞTURDU
Ali Özen’in ardından sahne alan ünlü şarkıcı Seda Çakmak muhteşem sesi ve performansıyla Saraylı kadınları coşturdu. Seda Çakmak’ın birbirinden güzel şarkılarıyla eğlenceli dakikalar yaşayan kadınlar unutulmaz bir gün yaşadı.