REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saray Gazetesi

Özen: Saray’ı  1. Lige çıkaracağız

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Özen: Saray’ı  1. Lige çıkaracağız
661
01 Şubat 2019 - 16:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


Saray Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi  Başkanı Ali Özen, İYİ Parti’den Saray Belediye Başkan Adaylığını açıkladı. Saray’da adayların belli olmasına karşın aday arayışı olduğunu gördüğüm için aday oldum diyen Ali Özen, “Saray’a hizmet için varız. Ben ve ekibim sadece hizmet değil bu Saray’ı Saray yerel yöneticiliğini, yerel belediyeciliğini 1. Lige çıkarmanın mücadelesini vereceğiz. Allah nasip ederse 31 Mart gecesinde de 1.Ligte mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

 

Saray Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özen, İYİ Parti’den Belediye Başkan Adaylığını açıkladı.
“BUGÜN BURADA MİLADA TANIKLIK EDİYORSUNUZ”
Aday tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Rahim Buluş şöyle konuştu:
“Saray İYİ Parti Belediye Başkan Adayımız Ali Özen’dir. Başkanımız Kefalet Kooperatifini aldığında burada Saray’da Kefalet Kooperatifi 20 30 kişiyle seçim yapardı. O da Saray’daki esnaflarla birkaç kişi. Sayın Başkanın çabalarıyla ekibini ve özellikle Yönetim Kurulunu ona olur veren, ona bu cesareti bu desteği veren Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyorum. Onların başardığı ciddi şeyler var Saray’da. Her zaman söyleriz hedefimiz siyasette kabuk kırmak diye. Saray’da Kredi Kefalet Kooperatifi ve Esnaf Odası kabuk kırmıştır. Saray’da ciddi başarılara imza atmıştır. Trakya’nın en başarılı oda ve kooperatifi. Bu da Saray esnafını son 10 yılda güçlendirmiş, Saray esnafının vizyonunu açmıştır. Saray’da bundan 10- 15 yıl öncesine kadar baktığınızda esnafa bu kadar destek veren bir kurum yoktu. Bizim meselemiz bu değil ama bunun öyle üstüne basmak istedim. Biz burada 14-15 aylık bir partiyiz. Genel İdare Kurulu üyemiz ittifakla ilgili Tekirdağ’da yaptığı açıklamada biz kimseden sadaka istemiyoruz. Bizim kimsenin hoşgörüsüne ihtiyacımız yok ama bizi dikkate alın dediklerinde herhalde yeteri kadar dikkate alınmadı. Genel Merkezimiz karar verdi. Sayın Başkanım da bu ekibi ve partimizi Saray’a hizmet açısından kendine yakın gördü, başarabileceğini gördü ve bizimle beraber mücadele etme yoluna girdi. Kendisine teşekkür ediyorum yönetimim adına, partimiz adına. Biz Ali Özen’le çıktığımız yolda dünden beri veya iki günden beri çarşıda da yapılan söylemlerde biz artık kazanacak bir ekibiz. Allah nasip ederse bugün burada bir milada tanıklık ediyorsunuz. Saray’da 35 yıllık bir yönetimin, 35 yıllık tek siyasi partideki yönetimin nasıl değiştiğini, değişimin nasıl olacağını hatta bu seçimin siyasi partilerin çok çok üstünde şahısların ve ekibin yarıştığı bir seçim haline getireceğimizi göreceksiniz. Bu kimlerle mümkündü Saray’da ve böyle ilçelerde isimlerle mümkündü. Kendisi zaten kendini ispat etmiş, rüştünü ispat etmiş başarıları olan, başarı hikayesi olan bir adaydır. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Camiamıza, Saray’ımıza hayırlı olsun. Partimize, ülkemize hayırlı olsun.
“SARAY’I 1. LİGE ÇIKARMA MÜCADELESİ VERECEĞİZ”
Toplantıya katılanları selamlayarak konuşmasına başlayan İYİ Parti Saray Belediye Başkan Adayı Ali Özen şöyle konuştu:
“ Başkanımın da ifade ettiği Saray’da kendimizi tanıtmaya ve yaptıklarımızı anlatmaya değil sade ve sadece bundan sonraki yapacaklarımızı anlatmak için buradayız. Bize bu görevi veren başta sayın milletvekilimiz, İl Başkanımız, ilçe teşkilatımız ve siz çok- değerli yönetim kurulu arkadaşlarıma huzurlarınızda bir defa daha teşekkür ediyorum. Ben şahsıma adına ekibe çok inanan bir insanım. Ekibin ruhunu yaşatabilecek bir ekip yaratılması için ve kesinlikle başarısızlığı kabul etmeyen bir karakterim var. Ama ben biraz daha inatçı bir insanım. Bu Saray’da olmaz denilenleri olur hale getiren, yapılmaz denen işleri yapan bir ekibe bir ruha sahibiz. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde bunu en iyi, en güzel şekilde bir ekip ruhuyla başaracağımızdan eminim. Tüm arkadaşların dediği gibi tabi ki Saray’a hizmet için varız. Ben ve ekibim sadece hizmet değil bu Saray’ı Saray yerel yöneticiliğini, yerel belediyeciliğini 1. Lige çıkarmanın mücadelesini vereceğiz. Allah nasip ederse 31 Mart gecesinde de 1.Ligte mücadelemize devam edeceğiz.”
SARAY’DA ADAY ARAYIŞI VARDI
Basın açıklamasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İYİ Parti Saray Belediye Başkan Adayı Ali Özen, şunları ifade etti:
“Belediye Başkan adaylarının açıklanmasına karşın Saray’da aday arayışı olduğunu gördüm. Bu arayışa cevap vermek adına İyi Parti’den aday oldum. Belediye Meclis Üyelerinin belirlenmesinde ilçe yönetimimizle birlikte en iyi listeyi ortaya çıkarmak için çalışacağız. Saray’da toplumun bütün kesimlerini kapsayan, çalışkan bir liste oluşturacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

 

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.