31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde kamuoyunun merakla beklediği Ak Parti Tekirdağ İlçe Belediye Başkan adaylarının, Pazar günü düzenlenecek törenle açıklanacağı duyuruldu. Ak Parti MYK Üyesi ve parti sözcüsü Ömer Çelik’in katılımıyla gerçekleşecek olan program Süleymanpaşa Yeni Kültür Merkezi’nde saat 14.30’da yapılacak.

Ak Parti Tekirdağ İlçe Belediye Başkan adayları, Pazar günü yapılacak olan tanıtım töreni ile açıklanacak.
PROGRAM TEKİRDAĞ’DA GERÇEKLEŞECEK
Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek aday tanıtım töreni, Pazar günü Tekirdağ Süleymanpaşa Yeni Kültür Merkezi’nde saat 14.30’da gerçekleşecek. Törene Ak Parti MYK Üyesi ve parti sözcüsü Ömer Çelik de katılacak.
SARAY’DA ÖZGÜL’ÜN ADI ÖN PLANDA
Kamuoyunda sıkça sorulan ‘Ak Parti’nin adayı kim olacak?’ sorusu Pazar günü netlik kazanacakken, Saray Belediye Başkanlığı için Ak Parti Saray İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek aday adayı olan Hakan Özgül’ün adı ön plana çıkıyor. Özgül’ün 2014 yerel seçimleriyle birlikte önemli bir çıkış yapması, genel seçimlerde de bu çıkışını sürdürmesi, kamuoyunda adayın kesinlikle Hakan Özgül olacağı şeklinde yorumlanıyor.
ÇERKEZKÖY’DE KOZUVA, KAPAKLI’DA ÇETİN FAVORİ
Çerkezköy’de, son anda Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevinden istifa ederek Aday Adayı olan Süleyman Kozuva’nın, Kapaklı’da ise 2014 yerel seçimlerinde de Ak Parti’nin Adayı olan Mustafa Çetin’in adaylık yarışında önde olduğu ifade ediliyor.