Saray’da Kurban Bayramı dolayısıyla resmi bayramlaşma töreni Bayramın 1. günü yapılacak. Saray Kaymakamlığı’nın bültenine göre bayramlaşma 11 Ağustos Pazar günü 07.30’da Ayaspaşa Camii Bahçesi’nde gerçekleştirilecek.

Saray Kaymakamı Adnan Tezcan Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Kaymakam Tezcan mesajında, “Tüm çalışma arkadaşlarımın, şehit ailelerimizin ve gazilerimiz ile aziz yurttaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle tebrik eder, sağlıklı ve huzur içerisinde nice mutlu bayramlar dilerim” ifadelerine yer verdi.
BAYRAMLAŞMA SAAT 07.30’DA BAŞLAYACAK
Saray’da resmi bayramlaşma töreni, bayramın birinci günü(11 Ağustos Pazar) saat 07.30’da Ayaspaşa Camii Bahçesinde gerçekleşecek. Kaymakam Adnan Tezcan Bayram Namazına müteakiben halkla bayramlaşacak. Saray Kaymakamı Adnan Tezcan saat 08.00 da Garnizon Komutanlığı’nı ziyaret ederek er ve erbaşlarla bir araya gelecek. Saat 08.30’da İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret edecek olan Kaymakam Tezcan, Mehmetçik ve komutanlarla bayramlaşacak. Saat 09.00’da Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret edecek olan Kaymakam Adnan Tezcan emniyet personeli ile bayramlaşacak.
KAYMAKAM TEZCAN ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET EDECEK
Saray Kaymakamı Adnan Tezcan saat 09.40’ta Saray’daki şehit ailesini ziyaret ederek, şehit ailesi ile bayramlaşacak.