Tekirdağ İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Seval Erkan, GİK Üyesi Enez Kaplan’ın katılımıyla 7 ilçe başkanına yetki belgesini takdim etti. Saray Kurucu İlçe Başkanı Rahim Buluş, İl Başkanı Seval Erkan’ın yetkilendirmesiyle göreve başladı.

7 İLÇE BAŞKANINA YETKİ BELGESİ TAKDİM EDİLDİ
Tekirdağ İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Seval Erkan, GİK Üyesi Enez Kaplan’ın katılımıyla 7 ilçe başkanına yetki belgesini takdim etti. Tekirdağ Merkez İlçe Süleymanpaşa, Malkara, Hayrabolu, Çerkezköy, Şarköy, Saray, Kapaklı ilçe Başkanları İl Başkanı Seval Erkan’ın yetkilendirilmesiyle göreve başladı.
İŞTE GÖREVE ATANAN İLÇE BAŞKANLARI
Süleymanpaşa İlçe Başkanı: Mahmut Babayiğit 1975 Tekirdağ doğumlu Esnaf
Saray: Rahim Buluş 1969 Saray doğumlu Esnaf
Malkara: Şencan Pakalpakçil 1966 Malkara Doğumlu Esnaf
Hayrabolu: Alaaddin Özgül 1974 Hayrabolu doğumlu Çiftçi
Çerkezköy: Muhammed Cemalleddin Turlin Çerkezköy doğumlu 1965 İş Adamı
Şarköy: Aslan Dallı 1972 Şarköy doğumlu Esnaf
Kapaklı: Yusuf Çetin 1964 Vize /Kırklareli doğumlu İş Adamı
“İYİ PARTİ ÜLKEMİZİN KURTULUŞ REÇETESİDİR”
Kurucu İl Başkanı Seval Erkan göreve atanan ilçe başkanlarına başarılar dileyerek, kalan 4 ilçenin atamasını da en kısa zamanda kamuoyuyla paylaşacaklarını belirtti. Başkan Erkan,
“İYİ Parti ülkemizin kurtuluş reçetesidir, şahsi menfaatlerin olmadığı partimizde tek gaye tam bağımsız bir Türkiye yolunda hazırlamaktır. Parlamenter sistemi yeniden tesis etmek amacıyla oluşturduğumuz kadrolar tüm ülkemizde olduğu gibi ilimiz Tekirdağ’da da Yüzde 50 ve üzerini göğüsleyecek kabiliyette ve tecrübededir” dedi.