Safaalan Mahalle Muhtarlığı ve Safaalan 75. Yıl Mehmet Uygun İlkokulu doğaya sahip çıkıyor. Safaalan Mahalle Muhtarı Mehmet Özmen, Safaalan 75. Yıl Mehmet Uygun İlkokulu öğrencileri, öğretmenler ve veliler bir araya gelerek mahallede bulunan Mavi Göl’de çevre temizliği yaptı.

SAFAALANLILAR DOĞASINA SAHİP ÇIKIYOR
Safaalan Mahalle Muhtarlığı ve Safaalan 75. Yıl Mehmet Uygun İlkokulu doğaya sahip çıkıyor. Safaalan Mahalle Muhtarlığı ve Safaalan 75. Yıl Mehmet Uygun İlkokulu öğrencileri, öğretmenler ve veliler bir araya gelerek mahallede bulunan Mavi Göl’ün çevre temizliğini yaptı. Minik öğrenciler, aileleri ve öğretmenleri eşliğinde doğaya zarar veren atıkları tek tek topladı. Toplanan çöpler Saray Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince teslim alındı.
TEŞEKKÜR ETTİ
Etkinlikle ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Safaalan Mahalle Muhtarı Mehmet Özmen, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
Etkinlik programı için Okul Müdürümüz Sunay Akbulut’a tüm öğretmenlerimize, öğrenci kardeşlerimize, ana sponsorumuz Handan Özmen’e, ulaşım için Engin Kacar ve Necmi Durgut’a, velilerimize ve topladığımız çöplerimizi gelip alan Saray Belediyemize teşekkür ediyoruz.”