Saray Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Erdoğan Bağcı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin girişimleri doğrultusunda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Saray Küçük Sanayi Sitesi’nde dün itibarıyla sıcak asfalt çalışması başlattı. Sanayi esnafının yüzünü güldüren çalışmanın hafta sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Saray Küçük Sanayi Sitesi’ndeki sıcak asfalt çalışması başlattı.
ALBAYRAK SÖZÜNÜ YERİNE GETİRDİ
Dün itibarıyla başlayan sıcak asfalt çalışmaları hakkında Saray Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Erdoğan Bağcı, şu bilgileri verdi:
“Sanayide alt yapı çalışmaları bu yıl içerinde tamamlanmış, yollarımızın asfaltlanmasının önünde hiçbir engel kalmamıştı. Geçtiğimiz Haziran ayında yönetim kurulundan arkadaşlarla birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’ı makamında ziyaret ederek Küçük Sanayi Sitemizin yollarının asfaltlanmasını talep etmiştik. Kadir Başkanımız bu talebimize olumlu karşılık vermiş ve bu yıl içerisinde yolların asfaltlanacağının sözünü vermişti. Dün itibarıyla bu sözü yerine getirdi ve sıcak asfalt çalışmalarını başlattı. Hava koşularının iyi gitmesi durumunda çalışmanın hafta sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.”

BAĞCI TEŞEKKÜR ETTİ
Sanayi esnafının yüzünü güldüren çalışma için teşekkür etmeyi de unutmayan Başkan Bağcı, “Küçük Sanayi Sitesi yönetimi ve sanayi esnafımız adına başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak olmak üzere Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca yollarımızın yapılmasında Tekirdağ İl genel Meclisi eski Üyesi Nedret Özer’inde yaptığı girişimler etkili olmuştur. Kendisine de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
SIRA SARAY BELEDİYESİ’NDE
Sıcak asfalt çalışmasından duydukları memnuniyeti dile getiren Küçük Sanayi Sitesi esnafı, Büyükşehir Belediyesi’nin üstüne düşen sorumluluğu yerine getirdiğini, sıranın Saray Belediyesi’nde olduğunu ifade etti. Sanayi esnafı Küçük Sanayiye girişi sağlayan yolun Saray Belediyesi tarafından biran önce yapılmasını talep ettiler.