3.7 C
Saray

Saray Belediyesi Sanat Akademi büyüledi

En Çok Okunanlar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Saray Belediyesi Sanat Akademisi Gitar Atölyesi ve Dil Atölyesi’nde eğitim gören çocuklar, pazar günü Saray Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde muhteşem bir konsere imza attı

KATILIM YOĞUN OLDU
Saray Belediyesi Sanat Akademisi Gitar Atölyesi ve Dil Atölyesi’nde eğitim gören çocuklar, 24 Nisan Pazar günü Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde konser gerçekleştirdi. Konsere Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, CHP Saray Belediye Meclis Üyesi Sait Nayir, Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören ve çok sayıda vatandaş katıldı.
AYAKTA ALKIŞLANDI
Sanat Akademi Gitar Atölyesi ve Dil Atölyesi’nde eğitim gören çocuklar eğitmenleri Salih Demirci ve Hülya Ecevit ile birlikte muhteşem bir konsere imza attı. Birbirinden güzel şarkıları ile izleyenleri büyüleyen çocuklar, büyük beğeni topladı. İzleyenlerden tam not alan çocuklar ayakta alkışlandı.
KATILIM SERTİFİKASI VE ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ
Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal ve protokol üyeleriyle birlikte kursiyer öğrencileri tebrik ederek, öğrencilere katılım sertifikası takdim etti. Konser sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören ile birlikte Gitar Atölyesi Eğitmeni Salih Demirci ve Dil Atölyesi Eğitmeni Hülya Ecevit’e teşekkür ederek, çiçek verdi.

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

spot_img

Saray'dan Haberler