Saray Belediyesi Fen İşleri ekipleri merkez mahallelerin yanında kırsal mahallelerde de yol çalışmalarına devam ediyor. Mahalle muhtarlarından gelen talepler doğrultusunda 5 mahallede kilitli taş ve stabilize malzeme kullanarak yol çalışması yapan Fen İşleri ekipleri bir mahallede de menfez çalışması yaptı.

Hava koşullarının iyi gitmesini değerlendiren Saray Belediyesi Fen İşleri ekipleri kırsal mahallelerdeki çalışmalarına hız kazandırdı.
MUHTARLARIN TALEPLERİ YERİNE GETİRİLİYOR
İki haftadır 5 mahallede yoğun bir çalışma içinde olan Fen İşleri ekipleri Yuvalı, Çukuryurt, Çayla, Bahçeköy ve Küçükyoncalı Mahallelerinde stabilize yol çalışması gerçekleştirdi. İlçe Merkezi’nin yanında kırsal mahallelerde de kilitli parke taşı ile yol yapım çalışmalarına başlayan Fen İşleri ekipleri, Çayla Mahallesi’nde kilitli parke taşı ile yol yapımına devam ediyor. Mahalle Muhtarlarının talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Fen İşleri ekipleri, Bahçeköy Mahallesi’nde yol çalışmasının yanında bir adet menfez uygulamasını hayata geçirdi.