Tekirdağ Büyük Erkekler Basketbol Ligi’nin 5. haftasında Saray Belediyespor, Perşembe günü saat 19.00’da Saray Spor Toto Salonu’nda Çorlu Gücü Spor ile karşılaştı. Maça etkili hücumlarla başlayan Saray Belediyespor karşılaşmayı 17 farkla 105-88 kazandı.
MAÇI 17 SAYI FARKLA KAZANDIK
Takımımız maça hücumda etkili başladı fakat savunmada gerekli sertliği göstermeyince rakipte kolay sayılar buldu. 2. Periyoda takımı kısaltıp savunma sertleşince fark bir anda açıldı. 3. ve 4. Periyotta da takımımız hücumda özellikle Ercan’ın skorer bir oyun sergilemesiyle farkı giderek açtı. Savunmada Musa’nın önderliğinde Özdağ, Batuhan, Cansın ve Kadir ile çok etkili olurken, hızlı hücumları da takım halinde sayı ile bitirmeyi başardılar.
GÜVEN BİLGEN SARAY BELEDİYESPOR’U AĞIRLADI
Maç sonu Antrenör İskender Barışan güzel mücadeleden dolayı tüm oyuncuları tebrik etti. Barışan, maç sonu Saray Belediyespor Basketbol Takımını Cumhuriyet Köftecisi’nde ağırlayan Saray esnaflarından Güven Bilgen’e teşekkürlerini iletti.
SAYILAR
Ercan(38 sayı), Kadircan(13 sayı), Özdağ(12 sayı), Musa(10 sayı), Ümit(10 sayı), Cansın(10 sayı), Batuhan(10 sayı) Murat(1).