66 yıllık mazisiyle bölgesel ölçekte önemli bir geçmişe sahip olan Saray Belediye Spor, günün gereklerine ve çağın görsel anlayışına göre tasarlanmış yeni logosunu arıyor. Logo örnekleri Saray Belediye Başkanlığı sosyal medya hesabı üzerinden Saray Belediye Spor taraftarına ve Saray halkına sunuldu. Yapılan anket ve oylamayla Saray Belediye Spor’un yeni logosu belli olacak.

İKİ TASARIM FİNALE KALDI
66 yıllık mazisiyle bölgesel ölçekte önemli bir geçmişe sahip olan Saray Belediye Spor, günün gereklerine ve çağın görsel anlayışına göre tasarlanmış yeni logosunu arıyor. Çalışmalarda genel olarak üç yıldız vurgusu üzerinde durularak tasarım yapıldı. Oluşturulan tasarımlardan ikisi finale kaldı. Saray’da kurulan Doğanspor, Coşkunspor ve Sarayspor’un birleşmesi sonucu, bu güç birliği sayesinde son halini alan takımın logosunda, bu dayanışma ve birlik ruhunun yaşatılması amaçlanıyor.
YENİ LOGO ANKETLE BELİRLENECEK
Logo örnekleri, Saray Belediye Başkanlığı sosyal medya hesabı üzerinden Saray Belediye Spor taraftarına ve Saray halkına sunuldu. 1 hafta boyunca yapılacak anket ve oylamayla takımın yeni logosu belli olacak.