Tekirdağ Süper Amatör Ligde son haftalarda fırtına gibi esen ve ligde 2’inci sıraya kadar yükselen Saray Belediyespor, 11. hafta mücadelesinde Ergenegücü Ulaşspor ile karşılaşacak. Pazar günü Saray Stadı’nda oynanacak mücadele saat 14.30’da başlayacak.

Son haftalardaki çıkışıyla birlikte şampiyonluk potasına giren Saray Belediyespor, Ergenegücü Ulaşspor ile karşılaşacak.
LİDERLİK HESAPLARI
Pazar günü saat 14.30’da Saray Stadı’nda oynanacak mücadeleye Saray Belediyespor mutlak 3 puan parolası ile hazırlanıyor. Son 3 haftada 2’si deplasmanda olmak üzere 3 galibiyet alan Saray Belediyespor ligde averajla 2’inci sırada bulunuyor. Lig lideri Kapaklıspor’un puan kaybetmesi durumunda, Saray Belediyespor haftayı 3 puanla kapatırsa liderliğe yükselecek.
ERGENEGÜCÜ ÇIKIŞ PEŞİNDE
Ligde oynadığı 10 maç sonunda topladığı 18 puanla Saray Belediyespor’un 4 puan gerisinde 5’inci sırada bulunan Ergenegücü Ulaşspor, Saray’dan puanla ayrılmanın peşinde. Geçtiğimiz hafta Kapaklıspor’a sahasında 2-0’lık skorla boyun eğen Ergenegücü Ulaşspor maçını, çıkış maçı olarak görüyor.