Tekirdağ Büyük Erkekler Basketbol Liginin 4. haftasında Saray Belediyespor, Pazartesi akşamı Çorlu Kapalı Spor Salonu’nda Çorlu Gençlik Hizmetleri ile karşılaştı. Maça tutuk başlayan Saray Belediyespor, ikinci yarıda yaptığı etkili hücumlarla karşılaşmayı 35 sayı farkla 86-51 kazandı.
MAÇI 35 SAYI FARKLA KAZANDIK
Maça tutuk başlayan Saray Belediyespor, hücumda doğru atışları bulmakta zorluk çekti. Savunmada da aksamalar yaşayınca devreyi geride tamamladık. İkinci yarının başlaması ile savunma sertliğini artırarak Fatih ve Murat ile hızlı hücumlar ile Özdağ ve Ercan ile de dış atışlar ile kolay sayılar bulduk. Savunmada Ümit’in ribauntlarına Alpcan’ın da hücumda pota altındaki etkili hücumu eklenince farkı giderek açtık. Son periyotta Kadircan, Gökhan, Batuhan ve Cansın’da skora katkı verince takımımız deplasmanda rahat bir galibiyet elde etti.
TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ
Maç sonrası değerlendirmede bulunan Antrenör İskender Barışan, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’a, Kulüp Başkanı İbrahim Aksoy ve Kulüp Yönetimine teşekkür ederken, büyük özveriler ile bir araya gelen oyuncuları ile gurur duyduğunu belirtti.
SAYILAR
Kadircan(13 sayı), Cansın(2 sayı), Murat(6 sayı), Ercan(20 sayı), Fatih(14 sayı), Ümit(3 sayı), Özdağ(6 sayı), Gökhan(13 sayı), Alpcan(15 sayı) Batuhan(2 sayı)