İyi Parti Saray Kurucular Kurulu İlçe Başkanı Rahim Buluş Başkanlığında toplandı. Perşembe günü Tekirdağ’a gelecek olan Meral Akşener’i karşılamaya hazırlanan İyi Parti’liler, önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak ilçe binasındaki son çalışmaları da gözden geçirdiler.

Saray İyi Parti İlçe Başkanı Rahim Buluş, Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.
MALKOÇ VE MANDACIOĞLU TOPLANTIYA KATILMASI DİKKAT ÇEKTİ
Pazartesi günü saat 19.00’da Saray Fenerbahçeliler Derneği’nde gerçekleşen toplantıya Beyazköy Belediye eski Başkanı İbrahim Malkoç ve MHP’de uzun yıllar çeşitli görevlerde bulunan Nermin Mandacıoğlu’nun da katılması dikkat çekti.
AKŞENER’İ KARŞILAMAK İSTEYENLER İÇİN SARAY’DAN ARAÇ KALDIRILACAK
İki konunun gündeme geldiği toplantı da öncelikle Tekirdağ’a gelecek olan Meral Akşener’in karşılanması görüşüldü. İyi Partililer Genel Başkanlarının Tekirdağ’da düzenlediği etkinliklere katılmak isteyen Saraylılar için Perşembe günü saat 10.30’da Atatürk Alanı’ndan araç kaldırılmasını kararlaştırdılar.
İYİ PARTİ İLÇE BİNASI ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE AÇILACAK
Toplantıda görüşülen bir diğer konu ise İyi Parti İlçe Binası’nın bir an önce açılması oldu. Parti binası hakkında partililere bilgi veren İlçe Başkanı Rahim Buluş, “Parti binamızı tuttuk. Tadilat çalışmaları devam ediyor. Kısa süre içinde geniş katılımlı bir etkinlikle parti binamızın açılışını yapacağız” dedi.